Sporumuzun tanıtımı..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve umur35 tarafından 8 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Arkadaslar hepımız bu sporun yanlıs tanıtılmasından, kotulenmesınden rahatsızızdır..

Youtube'da vıdeolara bakarken karsıma "önerilen video" olarak bu video cıktı, lutfen rezıllıgı ızleyın.. Sadece bu vıdeoda degıl bunun gıbı onlarcası var.. kafa_

Bırde bu vıdeo vg sporunun önerilen vıdeosu olmus.. Yanı en cok ızlenenlerden..kafa_

https://www.youtube.com/watch?v=eMI9_Mj6_84&feature=fvw

Ozellıkle 7inci, 27inci, 35inci, 57inci, 72inci, 80inci, 116ıncı, 125inci sanıyelerde gulsem mı aglasam mı bılemedım.. Hatta olayı abartıp bır adamı once montajlı sonra 2 kerede montajsız olarak koymuslar..

İnsanlarda bu vıdeolara prım verıyorlar.. Vıdeonun gercek olup olmadıgını soruyorlar.. Vg sporu boyle tanıtılıyor (!) ıste arkadaslar.. kafa_

Sız sız olun cevrenızı bılınclendırmeye bakın.. Bır kısıyı bıle bılınclendırsek hatta bu spora yonlendırsek uzerımıze dusenı yapmıs oluruz..
    Gercekten cok sınır oldum duruma ve sızınle paylasmak ıstedım.. :(

2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuda hassasiyetini anlıyorum ama için içine mizah katmışlar birazda aşırı steroid sen böyle şeylerden rahatsız olduğunu söylemişsin ama avatarındaki karikatür de çok abartılı değil mi sence yani bunlar çok ta önemli değil takmamak lazım..

3. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    milletbu tür şeylere inanıp 2-3 ay sonra müthiş bir fiziğe sahip olucaklarını sanıyor hatta ve hatta ben bunlar gibi olmak istemıyorum diyorlar
    (bunlar derken arnoldu falan gösteriyor:D)

4. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    - aaay çok iğrenç oluyo body yapanlar sen onlardan olmaa

- abi ben abartılı olmayan kaslı vücut istiyom böyle brad pitt gibi. o televizyona cıkanlar gibi olmak istemiyom

- daha ne kadar yapacaksın body'i yaklaşılmaz artık sana

- bu kadar iyi daha fazla büyüme

gibi sözleri duymamız hep bu yüzden...

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence yapılan seyın mızahla pekte alakası yok.. Alay etmek ve kucuk dusurmek amacıyla photoshoplayıp sonrada gerizekalılar, aptallar, salaklar seklınde vıdeo hazırlamak mızah olmasa gerek..

Avatarımda karıkatur degıl sevımlı bır cızgı fılm karakterıdır ve gunumuz prolarından daha fazla ırı degıldır.. Hele bırde o vıdeolardakı montajlarla kıyaslarsak gayet normal..

Tughan tamda ustune basmıssın.. Bu tepkıler hep boyle seyler yuzunden..

6. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Kedi uzanamadığı ciğere mundar der, o hesap. İnsan kendinde bulamadığı ve ulaşamayacağı şeyleri her zaman kötümser. Doğanın kanunu gibi.

7. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    okan

Bu görüş doğru ama bir gerçek var arkadaşlar artık kabul etmek lazım doğal olanın dışında şeyler sevilmiyor açıkçası bende mr olimpiya gibi olmak istemem ulaşamayacağım için değil brad pitt gibi olmak isterim ona da ulaşamayacağım mundar mı dedim zaten bu sporu yapan başkası beğensin diye yapmaz yaparsa standartlar bellidir yani mr olimpiya tarzı steroidli vücutları o camianın insanları beğenir yoksa genel anlamda beğenilmediği gerçek bunu kabul etmek lazım...Bu arada yukarıdaki videoda küfür falan edildiğini fark etmedim dalga amaçlı yapmışlarsa terbiyesizlik yapmışlar bir insan kendisi için bana göre kötü bir vücut yapsada saygı duymak gerekir çünkü emek var işin içinde o yüzden kınıyorum..

Sayfayı Paylaş