Sporu uzun süre yapmak fazla ağırlıkmıdır?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve skllmyh tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Örneğin ben 1 yıldır bu sporla ugrasiyorum.Ama benim gibi 1 yıl giden biriyle aynı ağırlıkları kaldıramıyorum.(veya bana öyle geliyor).

latpulldown - 40kg(10 tekrar bile çıkaramıyorum)
    bench press(barla birlikte) - 45-50

ve bunun gibi..

amacım kasları parçalamak. vücutum şişik olsada parcali degil yani kol kalin ama omuz cizgisi yok. 6 aydır omuz çizgisini çıkaramadım :(

ne tür bi program yapmaliyim? agirlik arttirmak icin

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Boy, yaş, kilo, beslenme programı, anterman sisteminiz gibi şeyleri açıklarsanız yardımcı olacak arkadaşlar size daha iyi yardımcı olabilirler.

3. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    sen 1 yıl calısırsın baskası 6 ay calısır aynı kası olusturursunuz.sen bilinçsiz calısmıs olabilirsin.ya da sen 1 yıl calışmışsındır ama fitsindir diğer arkadaş 6 ay çalışmıştır ama kilosu falan yüksektir bulktur daha ağır girer.benim 4 ay olmadı aynı kiloları giriyoruz senle.
    1.84 boy 18 yaş 74 kiloyum bu arada.

4. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    1.80 boy 16 yaş 68 kilo

5. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    bence kendini zorlamıyor olablrsin. 1yıl çalışıp göğüste bar dahil 50 kilo(ki bar 12-15 kg civarı gelir) çalışmak çok hafif kalır.Zorla biraz

6. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    bugün yapabilecegim en son agirlikla calistim. yardım almadan çalışıyorum ara sıra yardım alırım sadece. ve düsürme riski olduğu için fazla çıkmıyorum.
    20-20+(bar ağırlığı) = 60kg civarı yapabildim.

7. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar ağırlık lara takılıp kalma güzel kardeşim. önemli olan yedirmek. ben squatta 120 kg giriodum ama hareketi tam anlamıyla yapmıodum. gerekirse 40 kg bas ama yedire yedire 1.5 saniye de kaldır 3 saniyede indir bileklerini kırma barı güzel kavra arkanda muhakkak birisi beklesin ne olur ne olmaz tansiyonun düşer bişey olur bayılırsın mayılırsın allah korusun. riskli bi spor yapıyoruz gösteriş yaparak bi antreman yapnamın anlamı yok. benim gittiğimde salonda çoğu kişi ağır calıstığını sanıo adam 15+15 kg barbell curl yapıo ama adamın kolları dışında her yeri calısıo bacak omuz bel ne ararsan. hareketi yedir nizami yap her hareketi konstantre ol. ve yağ-şeker-tuzu 0 a çek bi süre yağsız karbonhidrat proteine asıl 3-4 aya parçalarsın merak etme omuz antremanlarınında hakkını ver . sadece kolların çalışsın vücudun değil omuz çalışrken. Kolay gelsin başarılar.

8. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    arasında buyuk bır fark vaar sen 1 yıl calısmıssın herkesın kendınengore vucut sıstemı vardır bunu unutma

9. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    calisma esnasinda cok iyi pump yapiyorum. yumurtayi günde 7'ye cikarttim. Dün gögüs ant. vardı bugun kalktım ama hiç ağrı yok. yani resmen boş bar'ı bile kaldıramayacak hale gelmiştim. neden böyle..

Sayfayı Paylaş