SportsParka giden arkadaşlar?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve zigbog tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Selamlar arkadaşlar, İzmir Balçova Kipa'da ki sportpark'a giden arkadaşlarlar var mı? Bende oraya başlamayı düşünüyorum. Balçova kipaya atandım. İş yerime de yakın olmasından dolayı büyük olasılıkla buraya gidicem. Giden veya fikir sahibi olan arkadaşlar benimle bilgilerini paylaşabilirler mi acaba?

2. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    izmirdeki en pahalı salon :) yıllık üye olursan, peşin verirsen, ağzında biraz laf yapıyorsa güzel fiyat kırabilirsin.Salon çok büyük, geniş, ferah, otoban manzaralı koşu bantları var :) spining programları var ,hakan79 un ikizi olduğunu düşündüğüm bir başantrönörleri var.1300 üyesi var salonun.Antreman saatlerini iyi ayarlaman lazım.Bazı saatler çok yoğun oluyor.Başka merak ettiğin birşey varmı?

zigbog bunu beğendi.
  3. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    anlaşıldı sende salondansın :D fiyatı ayarlarım tanıdık buldum bi tane ;) Sen top sakallı antrenörü mü diyosun? hyper_ birde yoğun olan saatleri hangi saatler. Dolaplar geniş mi? :D supplement ve malzemelermi oraya atıcamda. Ortam nasıl hayvan gibi çalışırken sonra uzaylı gibi bakmasınlar :D:D

Son düzenleme: 3 Temmuz 2010

Sayfayı Paylaş