sporla ilgili (karın,diyet)...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nnpoint tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nnpoint

nnpoint Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar

sormak istedigim birkaç soru var tatmin edici cvplarsanız minnettar olurum..

arkadaslar daha once ben bu sporu yaptım toplamda bi 5-6 ay kadar yaptım 1.5 ay ara verdim suan tekrar basladım fakat gel gelelim canımı sıkan şeye

yas:20
    boy:1.77
    kilo:62
    vücut yağ oranı : %9
    vücut kas oranı : 51 kg

bel : 77
    omuz : 108
    kol : 32
    gögus hatırlamıyorum :=)

yani dışardan bakıldığı zaman zayıf ince yapılı biriyim hani hep söylenir karın kasları için yağsız bir vücut şart diye iyi tamam güzelde kardeşim nasıl çıkarıcam bu karın kaslarını hani karın hareketleride yapıyorum yapmıyorum değil hafiften sadece öne yana vücudumla birlikte eğirlirken hatlar belli oluyor (ki çalışmalarımdan olan birşey) ha benim istedigim şey diyet programı sadece karın ve adonis için bunu nasıl yapıcam ne yiyip ne içicem bu konuda bilgim SIFIR . e yasadıgım bolgedeki antrenorlerde oyle fazla bilgili değil yani tıkandım resmen!

yukarıda kilomu belirttimki hani normal kilomdan azmışım ha ben zayıf bir insan olarak kilomu almalıyım karın ıcın yada adonis ler için ne yapmalıyım? diyet diyet deniyor diyet i kendi kafama göre nasıl yazıcam falan flan sogudum resmen yahu !kafa_kafa_

help me!

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
Konu Durumu: