Sporla İlk tanışma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kekeme14 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kekeme14

kekeme14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi forumlar ...

Forumu uzun zamandır sadece takip ettim . Bu sporda bilginin önemli olduğunu gördüm başlamadan önce pişman olmamak için bir iki sorum olucak...İlk olarak ölçülerimi veriyim

Boy:1.77
    Kilo:66

Kilom boyuma göre normal yukarıdaki ölçülerdende anlıyacağınız gibi fakat göbek ve gögüsde yağlanma var. Ben cardio ile flexor hocamızın ev programıyla birleştirip güzel sonuçlar almayı bekliyorum...Fakat bu hareketleri yaparken cardio'yu nasıl yapmalıyım haftada kaç gün cardio kaç gün vg yapmalıyım. Kilom fazla olmadığı için diyete gerek varmı. Yoksa temel olan tuz ,şeker,beyaz ekmeği kesmelimiyim. Bu bilgilere çok ihtiyacım var yanlış başlamak istemiyorum..

2. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Antreman olarak 1 gün cardio 1 agirlik calısmalısın.Hafta sonlari off olabilirsin.Yada Sadece pazar günü off olabilirsin.Bu sana kalmıs bisey.Yemek işine gelince yaglanma fazlaysa eger yediklerini azaltmaya bak protein agırlıklı beslen.Yumurta akı , Tavuk gögsü , yogurt vb.. ürünleri tüketmeye gayret et . Saat 7 den sonra bişey yeme benim sana tavsiyelim bunlar.İnşallah hedefine ulaşırsın...

3. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    cardio ile vg yi aynı gün yapma bencede boyuna göre kilon normal. Tuz , şekeri, beyaz ekmeği azalt ve bırak birden bırakmak zor gelebilir. Sigarayı öle yapmıştım ben :)

4. kekeme14

kekeme14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki cardio ile vg aynı gün olurmu zararı

5. by_bambam

by_bambam Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
  6. asaletli

asaletli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cardio ile Vg aynı gün olabilir ancak overtrainingden sonra cardio yapılmaz.vgden sonrada hafif tempoda cardio yapılabilir ben böyle biliyorum.

7. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    En sağlıklısı 3 gün cardio 3 vg ben öyle yapmaya başladım ve yararını yavaş yavaş görüyorum

Sayfayı Paylaş