Spordan sonra yulaf

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve volkantipi tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. volkantipi

volkantipi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, ben işten geldikten sonra evde spor yapıyorum. Kilo vermek için yapıyorum. Haliyle acıkıyorum. Yulaf önerdiler. Bende Doğanın meyveli yulaf gevreğini aldım.Soğuk süt yada yoğurtla karıştırmamı sölüyordu kullanılışında. Bende süt ile çok hoşuma gitmesede sütten dolayo fena değildi. Sizin önereceğiniz birşey varmı?

25 yaşındayım.
    176 boy
    81 kilo

2. gökhanbodybuilding

gökhanbodybuilding Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evde nasıl spor yapıyorsun yani bisikletin varmı. Zayıflamak istiyorsan çok düzenli bir diyet yapman gerek diyet yapmazsan hiç bir işe yaramaz. Bence sen bi spor salonuna yazıl düzenli beslenme ve antremanla zayıflayabilirsin..

3. volkantipi

volkantipi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Koşu bandım var ayrıca burdaki egzersizleri yapıyorum. Sabah zaten çok bişe yemiyorum. Öğlende genelde tavuk türü yemeye çalışıyorum. Spor salonunu denedimde olmuyor malesef saatler falan

4. selcuk158

selcuk158 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    dostum sabah aç kalman diyetine zarar verir düzenli ve diyate uygun beslenmen lazım birde durumun musaitse yag yakıcılardanda faydalana bilirsin

5. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Bence yulafı kahvaltıda yersen daha iyi olur. Kahvaltıdan kısma sana hiçbir şey kazandırmıyacaktır. Kahvaltı boşa geçirilmemeli bence.

Diet döneminde antrenmandan sonra ne yenilmeli açıkçası ne tavsiye edebilirim bilmiyorum ancak antrenmandan sonra karbonhidrat alımı önemli glikojen depolarının yeniden dolması için ve bunu ağırlık çalışması döneminde basit karbonhidrattan alınmasını öneriyorlar. Bence diet dönemindede bu geçerli olmalıdır ancak belki miktarı azaltılabilir.

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    yulaf hakkında onlarca başlık varken yeni bir başlık açmanız gereksiz ve yanlış olmuş..
    ilgili başlıkları incelemenizi öneririm..

saydam ve sarc4stic bunu beğendi.
  7. Layn

Layn Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bodrum
    yulafı kahvaltıda ve spordan önceki öğünde tüketebilirsin.antremandan sonra tüketmen çok yanlış.

Sayfayı Paylaş