Spordan Sonra Kaslardaki Ağrılar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Umut BAKIR tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Umut BAKIR

Umut BAKIR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    arkadaşlar yavaş yavaş spora başladım ısınma hareketleriyle filan ama aletsiz bir şekilde şınav mekik kol hareketleri koşma iki sandayeyle olan kol geliştirme filan ama bacak kaslarımda önemli ağrılar var bu arıların üstüne hareketlerime devam etmelimiyim yoksa ağrıların geçmesinimi beklemeliyim.?

2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    İlk günlerde bu ağrıların olmasın çok doğal kasların yırtılıyor kopuyor ve yenilemek istiyor senin kaslarını daha güçlü daha hacimli kılmak için uyarıyor.. antreman öncesi ve sonrası beslenmede protein miktarını yüksek tut kaliteli ve temiz beslen ağrı kalmaz zamanla..

Umut BAKIR bunu beğendi.
  3. Umut BAKIR

Umut BAKIR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    hocam protein işi zor biraz ya gurbetteyiz zaten :) üniversitedeyim evden uzak abur cuburla besleniyoruz full birde bu ağrıların üzerine yapmaya devam edeyimmi şuan yürüyemez haldeyim:D diz üstü baldırlar fena ağrı var ara vermeye de korkuyorum şimdi iyileşmesini beklesem yarın yine yapınca yine aynı hamlık olucak :(

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yeni başlayanlarda bu ağrıların olması normal hamlık ağrıları kaslar yeni bir sürece adapte olmaya çalışıyor.İlerleyen haftalarda bu ağrılar azalıcak.Unutmaki Acı yoksa Kazançta yoktur :) Eğerki ağrıların çok fazlaysa sonraki antremanı biraz erteleyebilirsin.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    O ağrılar ilerleyen dönemlerde ayrı bir zevk verip bağımlılık yapmaya başlar :)

217 bunu beğendi.
  6. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Gurbetteyiz, abur cuburla besleniyoruz kelimesi kesinlikle kabul edilemez! Maddi gücün yettiğince dikkat etmelisin hiç birsey bilmiyorsan. En yakın bakkaldan lot peyniri edinirsin onu taşırsın yanında ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. Umut BAKIR

Umut BAKIR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    hocam yurtta kalıyoruz buz dolabımız bile yok :) ama siz protein olarak filan ne yemem gerekiyorsa söyleyin ben alayım onları finallerden sonra spor salonuna yazılmayı düşünüyorum.

8. Umut BAKIR

Umut BAKIR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Şuan hiç ağrım yok zorlanmiyorum artik o hareketleri yaparken sadece iki sandalyede birini ayagima koyuyorum birine kollarimi vücut ortada kaliyor kollarimi gelistryorum ama onda zorlaniyorum 10 taneden sonra birakiyorum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş