sporda gelisemiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oqan45 tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. oqan45

oqan45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar. ben vucut gelistirmeye baslayali 9-10 ay falan oldu. ama ne gogus kaslarim sisti nede kollarim. bosa yapiyorum gibime geliyor. kollarim genisledi ama disardan goren biri spor yaptigimi bile fark etmiyor sizce ne yapmaliyim. bu konuda bilgili olan biri varsa yardim edebilirse sevinirim. suana kadar protein kullanmadim.kollarima sekil nasil verebilirim gogus kaslarimi siıkıyorum fazla sert degil nedeni nedir acaba. simdiden tesekkurler.

2. ahmetipek

ahmetipek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Ya salonda hocalarında sıkıntı var yada beslenmende çünkü normal olarak azda görünse 9-10 ay çok uzun bir zaman 6.ayda normalde göğüs kol ve hafiften six packlerin çıkması gerekiyordu bence beslenme programını gözden geçirmelisin ama yinede beslenme bile olsa 9-10 ay anlaşılır gibi değil.

3. innocence057

innocence057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    biyomedikal öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tabiki 10 ayda kesinlikle vücut çok ilerleme kaydeder bu işte yanlışlık var arkadaşın dediği gibi sana verilen programlar yanlış olabilir beslenmeden kaynaklanacağını düşünmüyorum ama..

4. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    ya beslenme yada spor hareketleri fazla zorlamıyorsun kendini gibi gibi hocam 10 ay uzun süre ben 1-2 aydır evde yaptığım halde farkı hissettim 1 çift dambıl 1 kapı barfiksi ile senin farketmemen imkansız 2 sınde sıkıntı vardır

5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bu işin %80 ni beslenmedir. ne demek protein kulanmadım ne yedin makarna mı?

torifonta bunu beğendi.
  6. Nyx-

Nyx- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Hareketleri doğru yapmamışsındır vücudunu dinle biraz spor yaparken birşey hissetmiyosan yanlış yapıyosundur ..

Sayfayı Paylaş