sporda çıldırtan zincirleme gelen hep aynı sözler??

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    artık forumu gezerken herhangi sağlam vücutlu birinin bilgilerine bakmak istemiyorum gördümki hep aynı şey örnek bir ayazın bir pumpun topiclerinde hep aynı şeyler demin merak ettim aratayım dedim topicine girip ayazın 15 16 tane tam istediğim vücut yazısını görüyorum. bakıyoruz üye başlık açmış birinin resmini koymuş okuyayım diye giriyorsun mesajlar yine aynı tam istediğim vücut. artık sıkdı bu cümle anlamıyorum istiyorsan bak adam ne yapmış ne fedakarlıklar yapmış, nasıl beslenmiş idman sistemi nasıl ama en önemlisi burda anlatmak istediğim bunları sadece örnek almak birşeyler kapmak yoksa kimsenin programı kimseye uymaz. millet vücudu biblo gibi görüyor heralde bunun gibi çalışırsam aynı olur:D hele bide göğüs programını yazarmısın yazıyorlarya adam 4 sene çalışmış sanki hep aynı göğüs sitemini, tekrarını, sırasını, hareketlerini uygulamış gibi 4 senenin sonundaki idmanını 3 aylık adam alıp böyle olucam diyor. çokkk komik. bazılarıda 42 cmlik hafif bulk adama çok iri vs diyor. 44 cm define kol süper geliyor. be insan 42 cm hafif bulk normal gösterir 44 cm define kol için tam istediğim iri değil derken düşünmüyormusun 44 define nasıl gözükür bir düşün? resime bakıp istediğim demek çook kolay. sokakda 42 cm kol görünce oha diyolar. 44 cm define kol görünce resimlerde, tam istediğim fit diyorlar:D garip çok garip. önceden anlatmaya çalışıyorsuk şimdi gerek bile duymuyorum gülüp geçiyorum herhalde bunu diyen üyeler 30 cm define kola gelince herhalde onunki kadar oldu bicepsim deyip form korumaya başlarlar.

sizdende artık sizi sıkan cümleleri bekliyorum.

Son düzenleme: 18 Aralık 2009
    aneximandros, pastnova ve YSF-JOSEPH bunu beğendi.
  2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    ayrıyetten yönetimdenbir ricam var sitede kimse üye fotolarıyla eskisi gibi ilgilenmiyor iyi bir vücut olunca yorumlr geliyor burada resim koyan 2 3 aylık arkadaşlar zaten 2-3 ayda hiçbirşeyin belli olacağı yok fakat bakıyorumda bu tip üyeler çoğalıyor ve 3-4 aylık sporcular resimlerini koyup yine aynı geçmişe sahip tecrübesiz arkdaşlar bunlara yorum yapıyor ve bakıyorumda yanlışları düzeltmetye çalışdan akşam olur yaopdıkları düşündükleri çoğu şey yanlış. yönetimden ricam bunlara el atılması 2 3 kişi başa çıkılmaz sporcular yeni arkadaşlar yanlış yönlendiriliyorlar. o zamanda forum gitgide çöpe dönüyor yanlış bilgilerle doluyor. adminlere sesleniyorum.

Son düzenleme: 18 Aralık 2009
    rasas, KuKuLeTa ve bedros bunu beğendi.
  3. ataduyan

ataduyan Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ben size katılmıyorum tamam 2 aylık sporcunun fotosuna gerek yok ama en az 3 aylık birinin fotosuda olmalı sonuçta bu foruma üye olan kişilerin çoğu (kendi tahminim) 3-11 aylık çalışma geçmişine sahip kişilerdir diye düşünüyorum ve 3 aylık birinin fotosunun olmasıda bu kişilerin kendileriyle karşılaştırma yapmalarını ve bilgi alışverişinde bulunmalarına yardımcı olur.şahsen benim çok işime yarıyor insan kendi eksikliklerini görebiliyor özelliklede evde çalışan arkadaşlarımız...

4. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    ataduyan anlatmak istedigi 3-4aylık sporculara yine onlar gibi 3-4aylık sporcuların yorum yapıp yanlış yönlerdirdigi yani işi bilen birisi bakıp eksikleri söylese sorun yok tabiki ama bicesp'le triceps'i ayıramayan adamlarda yorum yapmasın kimseye:)bicesp arka bacak triceps sag omuz...

5. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bende siteye ilk üye oluşumda 1 kere var olan konunun topicini açmışdım bakdım silindi arama butonu geldi tamam dedim başda okumamışım dedim diğer forumlar gibi sanmışdım böyle olmadığını ilk mesajıma gelen vevaptan anladım bundan sonra 1-2 ay mesaj atmadım okudum. bakıyorumda söylensede şimdi hergün kaç başlık kilitleniyor. ama gözden kaçan mesajlarda var en basitinden animal pak başlığında üye amino bilmem ne aldım felan bişey yaparmı diyor yeni sporcuyum diyor. 2 gündür duruyor. önceden haber veriyordum ama sitenin görevlileri var bunlarında kolları var. ne öğrendiysek burdan öğrendik haksızlık yapmam, hakkınıda sitedekilerin kimse ödeyemez ama öncedenbu şekilde değildi. ben 5. ayımda snap shots a resim koyuyordum adam 1. ayında üye fotolarına resim koyup eksiklerim ne diyor. yok 3 aylık sporcuyum gelişim nsıl diyorki koyduğu 2-3 resmin hepsi 3. ayına ait bizim herhalde kahin olmamız lazım 3 ay öncesiyle karşılaştırmamız için. artık bir toparlanma şart.ilgi şart. ama buna rağmen siteye faydası olanlar atılıyor yakında bende atılırım herhalde.

6. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    jarhead siteye faydası olanların gitmesi konusunda haklısın o konu benide üzdü yanlız tabi yönetimin kararına saygı duymaktan başka yapıcagımız birşey yok ha bu başlıgıda off topic yapmıyalım ben en sinir oldugum sey siteye üye olanların cogunun bu dedigin seyleri yapması ve ilk mesajlarına yorum alıp siteyi terk etmesi sitede sürekli olarak aktif olan üye sayısı 100'ü geçmez berki geri kalanlar ya bu beslenme programım yorum yap bu antrman programım yorum yap birde tabi ben bradd pitt olucam 1aylık salon'a yazıldım yanlız 1haftada olursam 3hafta param çöpeme gidicek diye düsünen insanlar(malesef böyle) tek ve ilk mesajda bu hatayı bende yaptım ama sonra okudum ögrendim ve bir dahada cok sükür uyarı almadım forumda bir durgunluk degilde yeni gelen üyeler başka birinin mesajını okuyup diger bir üyeye copy past bu kesin dogrudur tavrı hoş degil bana göre...

jarhead bunu beğendi.
  7. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    bir kaç aylık sporcu arkadaşların foto atmasını yadırgamıyorum...nasıl olmuş demelerini de yadırgamıyorum..sonuçta hepimiz müthiş bir heves ile yapıyoruz bu sporu..zaten bu hevesini uzun vadeye bölen sporcular kazanan sporculardır...buraya 1-2 ayda nasıl olmuş sorusuyla resim atan arkadaşların yüzde 70 i bir kaç ay daha yapıp bırakıyordur...herkezin harcı olmadığını, kendi yaptığım beslenme,idman,süreklilik ile görebiliyorum..bu kadar öneme rağmen, gelişimin sürecinin çok yavaş olması çoğu arkadaşın sorularını da saçma kılıyor...örneğin çok şişmek istemiyorum,resimdeki adam gibi olmak istiyorum (halbuki koyduğu resimdeki hedefe ulaşması için 4-5 yılın hakkını vermesi gerekecek)

bir eleştiri de siteye yapayım....yaklaşık 10 ay oldu üye olalı ve o zamanlar hem resimleri ile hemde bilgileri ile yol gösterici arkadaşların sayısı çoğunluktaydı..ama son 4-5 aydır o arkadaşlardan eser yok...resim bölümüne başlayalı 1 ay oldu konusunu açanlara,2 aylık sporcular akıl vermektedir...buda işin keyfini ve kalitesini düşürmektedir...
    foruma takılmayan işin ehli arkadaşlar da hedeflerine ulaştıktan sonra bu tarz şeylere gerek duymuyorlar herhalde...

ilk üye olduğum zamanlardaki zevki alamıyorum maalesef forumdan.....!!!

jarhead ve Cloud bunu beğendi.
  8. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Jarhead, senin actigin bu basligi okumadan benzeri bir sIkintiyi yonetimde dile getirdim ve su anda uye fotolari bolumunun yeniden yapilandirilmasi uzerine calistigimizi soyleyebiliriz. Defalarca yeni baslamis sporcularin resimli basliklarini desteklemedigimizi soylememize ragmen, bu basliklardan sizin de belirttiginiz gibi surekli aciliyor ve bunlari okumak tecrubelileri yoruyor. Sahsen, soyle dusunuyorum: "Ya bu basligi alip cok kutusuna tasiyacagim, ya da yeni baslayanlar bolumune kaydiracagim. Ikisi de basligi acan uyeyi mutlu etmeyecek, o yuzden simdilik dursun". Ama, sizin de belirttiginiz gibi 1 aylik vucuda da yorum yapmak gelmiyor icimden. Ne yazayim yani, "evet kollar 1 cm gelismis, ben bunu gozle goremiyorum ama verdiginiz olculer yalan soyleyecek degil ya!". mi diyeyim uyeye.

Tecrubeli ve sevilen uyelerin zaman zaman forumdan uzaklasmasi normal, hepimizin gundelik hayatinda bir takim degisimler oluyor, yogun donemlerimiz oluyor, sporu dahi sadece spor salonuna girince hatirladigimiz anlar oluyor. Onun icin forumdaki zaman zaman olusan dinginligi normal karsiliyorum. Bunun icinden de yine el birligi ile, ceviriler yaparak, tecrubeli uyeleri cekecek basliklar acarak cikabiliriz diye dusunuyorum. Cok yakinda karsiniza suprizlerle cikabiliriz, hazir olun :)

Yakin zamanda gerceklesen toplu yasaklama olayi yonetimin de hosuna gitmedi, hatta o grubun icerisinde forum adina gelecek vaat ettigini dusundugumuz uyelerimiz vardi. Bu konuya tekrar girmek istemiyorum ama aldigimiz kararin da yonetim olarak arkasindayiz.

FleXoR ve jarhead bunu beğendi.
  9. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    bu yorumun cok yerinde 1aylık sporculara ''yag yak'' amino protein creatin al simdilik yeter diyen arkadaşlarımız var kilo vermek istiyen birine hayatında berki spor yapmamış etkili bir yag yakıcı kullan vs. diyenlerde malesef mevcut.Forumdaki bilgili üyelerin uzaklaştırılması gerçekten benide cok üzdü çok yardımını gördügüm ve forumu renklerdirdigine inandırdıgım üyeler vardı yine tekrar edeyim yönetimin kararına saygı duymak zorundayız.Eski üye resimlerine bakarsanız forumdaki degişimi anlamamız cok zor olmaz sanırım...

FleXoR bunu beğendi.
  10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Yasaklanan uyeler ıle hala muhabbetım devam etmektedır ve benıde uzmustur forumda boyle bır olay olması fakat surada bır yanlıslık var duzeltme ıhtıyacı hıssettım..

Yasaklanan arkadaslar sızın tam tersınızı dusunuyorlardı yanı "kilit+cop" , "arama yapın aynı konudan var" ve "kurallara uyun+kilit" tarzı uygulamalardan yakınıyorlardı..

Mesajında kastettıgın bu degıldır belkı jarhead.. Belkı sadece yasaklanmalarıdır soylemek ıstedıgın ama bu konuyu da sureklı gundeme getırmek guzel degıl dıye dusunuyorum.. Sımdı belırlı seyler yasanmıs ve arkadaslarımız cezalandırılmıslar..

Sen olayın ustune "yakında bende atılırım herhalde" dıyorsun kı bence oyle bır sey hıc bır zaman olmaz sen bu çızgınde devam ettıkce.. Ben senı yardımsever, paylasımcı, tecrubelı, faydalı bırı olarak goruyorum.. Emınım yonetımde oyle goruyordur..
    Durum bu ıken bence o son kelımelerın gereksızdı.. Belırtmek sıtedım sadece.. ;)

Konunun genelınde ve mesajlarının genelındeki rahatsızlıga ise katılıyorum.. ;)
    Sanırım uye sayısı arttıkca moderasyonda zorlasıyor.. Yonetıcı arkadaslara da bu yonden hak verıyorum.. Bundan 2 sene oncesıyle (forumla tanıstıgım zamanla) su an arasında fark var.. ;)

Son düzenleme: 24 Aralık 2009
    Cloud bunu beğendi.
  11. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Evet en son yasaklanan toplu gurup smltrc ve arkadaşları gerçekten forumda etkinliği olan insanlardı....Gerçekten o grup olduğu gibi benimde arkadaşlarımdı çok yanlız kaldım açıkçası sıkılıyorum onlar varken daha iyiydim çok aktiflerdi eğer bana ulaşabilirlerse çok sevinirim konuşacaklarımız vardı yarım kaldı......Özlüyorum inşallah geri gelirler sitede eski günlerine döner...Sadece başlık kilitlenseydi olay zaten kapanacaktı baksanıza hepsi birbirini nasıl satmadı yalakalık yapmadı iyi insanlardı siteyi takip ediyorlarmıdır acaba....:((

12. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    "yeni başlayanlarrın resimleri ve videoları" diye bir bölüm açılabilir mi?

Sayfayı Paylaş