Sporcu gözlüğü

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve exen tarafından 16 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    basketbol oynuyorum ve sporcu gözlüklerinin fiyatı çok pahalı daha yeni gözlük aldım ve birdaha yük olmak istemiyor bu konuda ucuza halledebileceğim bir yolu varmı bunun yada kulanan 2.el satan vb.

2. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    lens takabilirsin

3. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    özellikle sporcu gözlüğü istemesinin sebebi darbe vs. gelmemesi içindir ve muhtemelen kornea ile ilgili bir sıkıntı olduğu için söylemiştir konuyu açan arkadaş. yoksa lens takması kolay :D

4. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yok darbe için değil sahada olan bitenidaha çok görmek için aslında takınca şut yüzdem düşermi diye düşünmüyo değilim :p lens takabilrim fakat lens düşüyomuş vesayre ve gözlere pek sağlıklı değilmiş benm bünyemde alerjik olduğundan pek tavsiye etmediler gözlük istiyorum bunun için fakat bulduklarım hep 400 lira civarı birtane 2.el buldum 150 liraya oda çok iyi durmuyo bunu daha ucuza bulamazmıyız.

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Lens ile olmaz. Bir darbe alman durumunda çok kötü sonuçlar verebilir. Efsanevi futbolculardan Edgar Davids gibi Oakley'i tercih edebilirsin. Oakley'in ömür boyu garantili olması da güven sebebi...

6. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    motorcu gözlükleri var onları almaya kara verdim gözlükcüyede cam taktırıcam yoksa çok pahalıya gleıcek

Sayfayı Paylaş