Spora yeni başladim biraz muhabbet şeklinde konuşalim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aydoonur21 tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. aydoonur21

aydoonur21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar tam 6 7 senedir hamım yani ne spor yaptım ne yürüyüş aynı hapisde gibiydim yaşım 21 geçen gün yazıldım fitnesse ilk gün çok agrı çektim sizce bu normal mi? Birde kendime güvenim yok pek boyumu kısa buluyorum vücudumu kız vücudu gibi buluyorum ve bu yüzden çok rahatsız oluyorum... boy : 177 omuz : 112 bel : 85

Adana - nitro spor salonuna yazıldım bu arada belki bilen vardir.

Kendimi hep dışlanmış gibi hissediyorum üniversitede 2.senem ama hala bir ortam tutturamadım çok yalnızım ve bu beni hep bunalima götürüyor.

Biraz da içimi döktüm ama kusura bakmayın.

Özet geçmek gerekirse demek istediğim su 6 7 senedir cok dişari çıkmadığımdan iletişim bozukluğum var sporda yeni arkadaşlık nasil edinebilirim ? ve vücut ortalamam nasil? sizce daha nasil gelişme yapmaliyim ? iletişim bozukluğunu nasil gidermeliyim?

2. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Spor yapmak kendine olan özgüvenini arttırır farkında olmadan dik yürümeye başlarsın ilerledikçe güvenin gelir vücudun düzeldikçe yüzünde güzelleşir ayrıc****endi hobilerinden hoşlanan bir arkdaş bulabilirsin üniversitede yada ev arkadaşı olabilirsin biriyle o sana bağlı bir şey

aydoonur21 bunu beğendi.
  3. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Senin sorunun tamamen özgüven eksikliği iletişim bozukluğunda bundan kaynaklanıyor spora daha yeni başlamışsın ilerleyen aylarda vücudun gelişicek bu değişimi çevrendeki insanlarda farkedicek özelliklede üniversite ortamında çok farkedilir kısa sürede arkadaş çevrende oluşmaya başlıcaktır.

aydoonur21 bunu beğendi.
  4. cagatay502

cagatay502 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    neler çektiğini anlayabiliyorum çünkü bende senin gibiydim arkadaşlarında dediği gibi vücut geliştikçe kendini iyi hissediyorsun fakat doktor yardımı olmadan bu işin üstesinden gelmen çok ama çok zor kesinlikle bir doktora görünmelisin

aydoonur21 bunu beğendi.
  5. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar belirtmem gerekirki üniversite ortamın da body fitness çok ilgi çeker sende gelişm oldukça arkadaşların kendiliğinden olmaya başlar güzel bir vücudun olmaya basladımı aynı oranda özgüvenin de artacaktır

aydoonur21 bunu beğendi.
  6. aydoonur21

aydoonur21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için peki ilk günden bu ağrilar normal mi? birde ön kısmım yani göğüs ve göbek kısmım cok yağli önce yağ mı yakmaliyim yoksa kas calişması mı yapmaliyim?

7. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    cardio ile agırlıkları aynı gün calısabilirsin bence mesala 15-20 dk kosu bandında eğim verip yürüyüş 10-15 dk bisiklet yaptıktan sonra herhangi bir bölgeni de agırlık ile calıstırabilirisn ve yaglı vücutları en iyi toplayan hareketler şınav mekik gibi hareketler cok kas büyütmez yag yakmaz ama kasları cok iyi topluyor sıkı görünüyor vücut

8. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Spora daha yeni başladın vücut ham o yüzden ağrılar normal ilk ay böyle ağrılar ile geçicek.Cardio antremanını off günlerde yapabilirsin beslenmeyide düzeltmen lazım.

Sayfayı Paylaş