Spora yeni başladım sorularım var.. Kendi vücuduma göre yönlendirmenizi istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve peace tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo : 70 Boy : 177 bel : 82 göğüs : 94 omuz : 110 kol : 29 bacak : 53

Spora bacağımdan çektiğim sorunlardan dolayı doktor tavsiyesiyle başladım. Vücudunu kuvvetlendirmelisin dedi. 3 haftadır hocamın verdiği programı uyguluyorum ve haftada 3 gün gidiyorum. Bel, göğüs ve kalça bölgelerimin yağlı olduğunu düşünüyorum bunlar için sizden evde yapabileceğim yöntemler istiyorum. Protein tozu kullanmayada başladım ama bitti ve yeni almayı düşünüyorum spor hocama amino mu protein tozu mu dediğimde bana protein tozu dedi. Kilo yapmaz mı diye sorduğumda protein alarak bi vücuda sahip olmakla yağlı bi vücudun farkını söyledi bana. Protein tozu olarakda hardline bipro kullanmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Görüldüğü gibi pek kaslı bi yapım yok yatkınlığım yok önceliklerim dediğim gibi bel göğüs ve kalçalardaki çok oturmaktan oluşan yağları eritmek :D şimdiden sağolun..

2. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    upupupupupupupupup

3. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Başlar başlamaz amino-protein tozu kullanmanın çok gerekli olduğunu düşünmüyorum.Çünkü zaten şu anda kaslarını ağırlıklar için hazırlıyorsun.Doğal beslenme sana yetecektir.3 aydan sonra kullanmanı tavsiye ederim. Sonuçta ucuz ürünler değil .

4. peace

peace Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm haklısın. ama bu yaz kendimi tamamen bodye vermeyi düşünüyorum boş geçsin istemem. zaten 2.ayımı doldurmamada az kaldı. şu an zaten hangi markayı kullansam protein mi amino mu arasındayım araştırma yapıyorum. ilk aldığım eczaneden hiç araştırmadan aldığım bişeydi

5. AmericanHistoryX

AmericanHistoryX Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    hangisini almak için araştırma yaparken, ne zaman nasıl kullanılması gerektiğinide araştır, Çünkü bu ürünler ilk 3 ay için önerilmezler.

Sayfayı Paylaş