Spora geri dönüş.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve l4st2 tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. l4st2

l4st2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle yaşım 16 , spora başladığımda 92 cm omuz 80 cm göğüs ve 26 santim kollara sahiptim 50 kilo ve 168 boyunda idim.

Spora başladıktan sonra omuzlar 104 göğüs 92 ve kol 31 santime çıktı 7 ay sonunda.
    kilo 58 ve boy 1.76 oldu. Bir ara vücudum bayaa iyi topladı ancak boyum uzayınca tekrar zayıf gözüktüm ve spor salonunda hiç gelişememişin tepkileri almaya başlayınca moral bozukluğundan bıraktım şimdi farklı bir spor salonunda tekrar başlayacağım.

Benim sorum kendi düşündüğüm gibi boyumun birden uzaması mı vücudumu zayıf gösterdi bunu öğrenmek istiyorum ve tekrar başlarsam yine hızlı bir büyüme göstererek 1 sene içinde ideal bir vücut yapabilirmiyim. Ağırlık olarak benchte falan kilomdan fazla kaldırabiliyorum 65 kiloya kadar çıktım en fazla.bench_O

Edit: Sporu 3 4 ay gibi süredir yapmıyorum ama boş durmadım evde barfiks çekmeye vb. şeyleri yapmaya devam ettim .

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba. Boy uzaması 19-20 yaşlarına kadar devam edebiliyor. Fakat dışarıdan sana gelen yorumların bence senin motivasyonunu düşürmemesi lazım. Gelişme çağında olduğun için beslenmenin çoğu boyuna gidiyor. Bu fazla sorun edilebilecek bir konu olmamalı senin için. Evde çalışmalarının olduğunuda bildirmişsin umarım kısa sürede eski formuna kavuşabilirsin.

3. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Ergenlik dönemindesin biraz fazla yemen lazım.Boyunun uzaması güzel birşey gelecekte işine çok yarıyacaktır.spor salonunu değiştirmene gerek yoktu ama sen bilirsin.Tavsiyem Diyetisyene gitmen ve bu olanları onlara anlatman onlar sana daha detaylı bir program verirler.

4. l4st2

l4st2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yorumlar için teşekkürler
    diyetisyene gitmeyi düşünüyorum bu sefer kesinlikle.

Sayfayı Paylaş