Spora Doyamıyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve arabo tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arabo

arabo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 21. 6 aydır evde spor yapıyorum. Dumbell z-bar göğüs yayı mekik aleti barfiks demiri falan her şey var. Forumda araştırırken 2 3 aydan sonra bölgesel çalışmaya geçmiş herkes. ama ben 2 gün on 1 gün off şeklinde tüm vücudu çalışıyorum. Çaıştığım günlerde 3-3.5 saat sürüyor spor. Bana kalsa haftada 1 gün ara veririm. Ama kasların dinlenmesi lazımmış. Sizce vücudumda ağrı olmadığı sürece spor yapmamın bir mahsuru var mı? ve evde bölgesel çalışabilir miyim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

3.5 saat spor yapabiliyorsan , idman yapmiyosun demekki :) Idmanlarinin yogunlugunu arttirip 60 dakika ile sinirla, sonra da adam gibi dinlen. ( bu ogutleri android adam ve ya iron man olmadigini varsayarak soyluyorum)

3. arabo

arabo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaptığım tüm hareketlerde bölgeyi son raddeye kadar zorluyorum. mesela biceps i eskiden 6kg*2 dumbell larla yapıyordum. şimdi 12kg*2 ye çıkardım. Çok zorlanıyorum ama bitiriyorum 4.12 set şeklinde. ertesi gün hiç ağrı olmuyor.

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    -Yapabileceğin en zor antreman programını hazırla ağrı olmuyorsa bilki kendini boşa yoruyorsun kaslarını iyice parçalayamamıssınki o bölgede ağrı olmuyor 12 kg ağrı olmuyorsa max. kütle ile 4 set 10 tekrar yap ama max ağırlık ile

-İdmanların max 1 saat olmalı hiç düşündünmü futbol maçlarında neden 45 dakika ara verilir diye vücut belli bir seviyeden sonra yükü sinirlere bindiriyor ve antreman antremanlıktan çıkmış oluyor verim almak istiyorsan max. 1 saat olacak ve ağır bir antreman hazırla.

Sayfayı Paylaş