Spora Başlayacağım ama Nereden Başlayacağımı Bilemiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve NewChild tarafından 17 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NewChild

NewChild Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba, uzun bir aradan sonra tekrardan ve kalıcı olarak spora başlamak istiyorum. Ama nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum. 21 yaşındayım ve daha önce Futbol, Fitness'la (Birkaç aylık) uğraştım.
    Boy 186, Kilo 72. Göbeğimin alt taraflarında biraz yağlanma var diyebilirim. Amacım vücut şekli açısından gözle görülür bir iyileşme, sağlıklı bir beslenme ve kondisyon açısından uzun koşularda sıkıntı çıkarmayacak bir program.
    Açıkçası Fitness salonuna yazılmayı düşünüyorum. Ancak hareketler, makineler, programlar hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim ve maalesef uzun uzadıya araştırma yapacak bir vakite de sahip değilim. Bana bu konuda yardım edebilir misiniz?

2. LeperMessiah

LeperMessiah Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
  3. Pozhezhnyy

Pozhezhnyy Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    kayıt olduğun spor salonundaki eğitmenler başlangıç seviyesinde size yardımcı olacaktır. ilerisi için araştırma ve kişisel gelişim şart. bunda herkes kendine göre doğru olan bilgiyi sizinle paylaşır kime göre doğru kime göre yanlış. burda doğruyu yanlışı ayırt etmekde size kalıyor.

Sayfayı Paylaş