Spora Başlamak İstiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DDEMR tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DDEMR

DDEMR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar tüm BodyForum ailesine. Ben 15 yaşını bitirmek üzereyim. 1,75 metre civarında boyum var ve aşağı yukarı 69 kiloyum. Şöyle baktığımda göğüslerim çok çok belli olmasa da ben kafama takıyorum biraz yani çıkıntı gibi bir şey. Çok azda göbek var. Bunları düzeltmek, karın kası (baklava), kol kası, göğüsleri yapmak ve boyumu biraz uzatmak istiyorum. Malum tatil sezonu geldi bizde eylülde çıkacağız. Biliyorum eylüle kadar değişim olmaz ama bana kendi yapabileceğim bir program lazım. Aslında fitness a gitmeyi istiyorum ancak okulun çok zorlayacağını bildiğim için pek sıcak bakmıyorum. Benim için bir program önerisi verebilirmisiniz ? Yaklaşık 3 ay önce merak sardım kas işine. O zamanlar evde barfiks çekiyordum şınav ve mekik çekiyordum ancak pek bir etki ettiğini zannetmiyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim. İyi forumlar.

Özet;
    16 yaşına girmek üzereyim. 175 cm boy ve 69 kg ya sahibim. 3 aydır meraklıyım bu konulara. Karın-kol kası, göğüsler ve boyumu uzatmak istiyorum. Kendi yapabileceğim bir program önerilerinizi bekliyorum.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Eğer maddi durumunda bir sıkıntı yok ise.Sana şöyle birşey söyliyim.Ne kadar erken başlar ve devamlılığı sağlarsan ilerde meyvelerini çok iyi topluyacaksın girdiğin bir yerde iyi fizikli olmak her zaman bir avantajdır.Tabi bunun için yap demiyorum daha gençsin bunun senin için olumlu bir yanı olucağı için öneriyorum.Şuan 16 yaşındasın diyelim 18 de lise son olucaksın maddi bir sıkıntın yoksa kesinlikle git bir salona yazıl.Antreman aksatma 2 ay gidip bırakıcaksan yazılma ama 1 yıl gidiceksen ve ilerleyen 1 yıl sonunda bu sporun meyvelerini görünce daha çok gelişmek için 1 yıl daha gitmek isteyeceksin.Aralıklı 1 yıl demiyorum bak devamlı 1 yıl git sonrası 17 olduğunda devam ettir zaten büyük avantajlarını görürsün.

3. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    2-3 ayda bile güzel beslenirsen vucut toparlanır dostum ufkatan başlarsın farkı görmeye

Sayfayı Paylaş