Spora başladıktan sonra yemek zevkinizdeki değişiklikler nelerdir?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve turkovic tarafından 20 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkese selam Spor hayatına başladıktan sonra yemek zevkim çok değişti yuzune bakmadığım loru aşırı tuketir oldum.Yumurtaların her turlu yemeğimin içine sokmaya başladım.Vazgeçilmez besinlerimizden olan eti su gibi tuketmeye başladım.Şimidilerde lahmacun,pizza vs siparişleri vermeyi ozledim.Tek yemek zevkim onlardı amaonları uzun zaman once kaybettim!

sizdeki değişikliker nasıl?

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu soru da neyi sormaya calistin?

vucut gelistirme yapan kisi bu saydiklarindan baska neyle beslenebilir?eger neyi ozledigimizi merak ediyorsan da basliginda sorunda yanlis.

3. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yemek zevkim aynı ama zevkime uygun yaşayamıyorum tabi.Nerde o fastfood yediğim günler,pizzalar arasıra kaçamaklar oluor ama çok aradasırada=)..Hergün tavuk yiyorum,tonbalığı yiorm ayda yılda 3-4 kez içtiim sütü hergün en az bir buçuk litre içiyorum.Cips yemeyi özledim,çikolata fln ah ulan ah..Nerden açtın yaw bu konuyu=))

4. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    önümden geçen dondurmaları tatlıları sıcak sıcak çıkmış pideleri off off saymakla bitmez:)

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    başlıkla yazılanlar o kadar alakasız ki... senin bahsettiğin yeme alışkanlığının değişmesi sen spora başladıktan sonra bir lorsever veya bir yumurtasever olmamışsın bol bol yeme yada herşeyin içine katma sebebin çok sevmen değil yanlış mıyım? işin ilginci başlık sonradan özlenen yemekler konusuna dönmüş... bölümün adı konu dışı olsa da başlık-içerik uyumu çok önemli buna dikkat edin lütfen.

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Başlığa göre bir cevap vereyim ,şekerden nefret eder oldum . Tatlandırıcısız çay içmiyorum.Tatsız tuzsun pirinç lapasını sıkılmadan yiyebiliyorum.

7. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Body building icin hic diyet vs.. yapmadim

Lahmacunda yerim lor de yerim yumurtada normal insan gibi besleniyorum bunun yanina gainer amino protein creatin vs.. ekliyorum o kadar :)

8. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yukarıda yuzune bakmadığım loru aşırı tuketir oldum dedim.Sen ise loru seviyordun ama sonradan çok tuketmeye başladın demeye getirdin lafı.Ayrıca başlıkvs yanlış diyorsun bunu zaten Saydam soyledi.:mad:

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kullnadigin smilelara dikkat et,seni son kez uyarmistim,forumda gereksiz mesajlar atiyorsun,burasinin diger forumlardan farki bu,gereksiz mesajlarlara mesaj yazmak icin yazilan mesajlara yer yok.

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    sen daha yazdığım mesajı anlamamışsın ki... kısacası zevklerin değil alışkanlıkların değişmiş dedim sen iyisi mi sözlükten ''zevk'' kelimesinin anlamına bak gerçi daha burda yazılan mesajları anlamıyorsun duh;)

Sayfayı Paylaş