spora ara vermek zorundayım:(

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve dishiwelet tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    selam arkadaslar yaptıgım hatadan dolayı maalesef spora ara vermek zorundayım evde kendim yapıyorum sporumu gerekli bütün malzemelerim var bacak calıstıgım birgün halterle squat yaparken agırlıkları birden 5 kilo arttırdım ve iyice yere kadar cömelerek squat yaptım hicte zorlanmadım ama bu yaptıgımdan sonra diz kapaklarım ve alt kısmı agrımaya basladı normalde agrı olmuyor sadece cömelme tarzı hareketler yaparsam oluyor birde dirsegimde agrım vardı dr gittim dirsegim icin tenisci agrısı dedi dirseklik verdi ve ilac tedavisi basladı bacagım icinde yine krem agrı kesici ve kas gevsetici verdi 15 gün spor yapmayacaksın dedi acıkcası bu cok zor geliyor bana bu dönemde herhangi bir kas kaybı veya form kaybedermiyim? o kadar emegimin bosuna gitmesini istemiyorum dirsegim özellikle biceps hareketlerini yaparken acıyor hummer curl barbell curl dumbell curl dirsegimi zorlamadan biceps icin hangi hareketleri yapabilirim? evde dumbell setim dumbellerim halterim var lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz en azından üst bölgeme devam etmek istiyorum

2. F50

F50 Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle geçmiş olsun dirsekte sorun varsa biceps için herhangibir hareket yapamassın. bence hiç zorlama bu 15 gün içerisinde. çalıştıgın zaman ki gibi beslenirsen birşey kaybetmessin.

dishiwelet bunu beğendi.
  3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    tsk ederim umarım gecer:( 15 gün hicbirsey yapmayacagım kas kaybına ugramayacagıma cok sevindim acıkcası bu kadar emegimin bosa gitmesi cok kötü olurdu benim icin beslenmem yine aynı sekilde devam ediyor en azından günlük protein miktarını 70-100 arası tutuyorum

Sayfayı Paylaş