Spora ara verdikten sonra...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Gökay97 tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gökay97

Gökay97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Merhabalar benim kafamı karıştıran bazı sorular var ve bende bu soruları size danışıyım dedim ilk önce cevap veren yada vermeyen herkese teşekkür ederim forumda daha yendiğim eğer hatalarım olursa kusura bakmayın :) Sorulara gelicek olursak...
    Ben 6 ay kadar vücut geliştirme sporu ile ilgilendim 3. Aydan sonra Kreatin,Protein ve Amino asit takviyesi aldım... Bu aralar zaman ayıramadığım için 2 ay kadar ara verdim ve bu hafta içinde başlamayı düşünüyorum...
    1) Ben 2 ay boyunca hiç birşey kullanmadım tekrardan kreatin yüklemesi yapmalımıyım ?
    2)Protein tozum bitti bu yeni Protein alıcam aklımda 2 marka var Multipower %100 Whey ve Muscletech Nitrotech performans serisi sizce hangisi iyidir yada daha iyisi neler olabilir ?
    3) Amino asitde bittiği için onuda alıcam fakat amino asit mi yoksa Bcaa mı alsam bilemedim 2 si içinde önerebileceğiniz marka nelerdir ve siz hangisini kullanmamı tavsiye edersiniz ?
    4)Benim birde program sıkıntım var onu nasıl çözebilirim ?
    Şimdiden teşekkürler :)

2. Gökay97

Gökay97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Arkadaşlar bu kadar zor bir soru mu sordum ? Lütfen yardım edin...

Sayfayı Paylaş