Spor yapmadan kılo verılırmı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kular15 tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    Arkadaslar merak ettım bı ınsan spor yapmadan sadece yedıklerıne dıkkat etse kılo verırmı

2. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo verme olayı harcadığın kaloriden daha az alırsan gerçekleşir mesela örneğin spor yapmadan günde 2000 kalori harcarsın 1500 kalori alırsan 500 lük açık kaloriyi vücut yağlardan yakar anca spor yaparsan günlük 3000 kalori yakarsın (yaklaşık değerler) . Kısacası cevap evet spor yapmadandan yediklerine dikkat edersen verirsin spor yaparak daha hızlı sağlıklı yağ yakarsın daha güzel bir görüntü olur

kular15 bunu beğendi.
  3. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    hmm abı ben gunde 1 saat fln yuruyus yapıyom bazen 2 gunde 1 fln ama hergun 30 dk kadar evde agırlık calısmaları mekık fln yapıyorum okuldan gelınce aksam 5 te gelıyorum bu dedıklerımı yapıyorum yedıklerıme cok dıkkat edıyom hatta 1 ay once tartı 98 gosterıyodu 100 e yaklasıyodu korkmustum sımdı baktıgımda tartı 91 91 arasında duruyo demekkı hakketten oluyomus dedıgım gıbı aksam gelıp bu dedıklerımı yaptıktan sonra tv ızlıyom pc oturuyom 10 a kadar problem olmaz dımı 2-3 saat hareketsız kalmam

4. bodydoctor

bodydoctor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    verır tabıkı,ama sağlıklı kılo vermek ıçın spor şart..hem görünüş açısından vücudun kendını toplaması hemde bağışıklık sıstemının kuvvetlenmesı ayrıca çalışma metabolızmanın düzenı ıçın spor şart..sporla ısteyen kıloda verır kıloda alır bu gerçek bırşeydır,soru bıraz garıp olmuş açlıktan vücudundakı kemkıklerı sayılan ınsanları düşünürsek demek kı verılebılıyormuş )) yedıklere dıkkat etme konusuna gelecek olursak,spor yap yada yapma hayatın yedıklerıne dıkkat ettığın bır dıet üzerıne kurulmalı,bızım ınsanımız dıet kelımesını çoğu zaman zayıflama algılasada bu kelımeye sağlıklı yemek yeme dıyelım ıster ıstemez yedıklerımıze dıkkat edınce vücud cevap verecektır

kular15 bunu beğendi.
  5. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Dediğin gibi spor yapıyorsan iyi gibi gözüküyor hareketsiz kalmak tabiki iyi değil ama ister istemez hepimiz o kadar hareketsiz kalıyoruz yapıcak birşey yok ama tv yada pc başında sürekli birşeyler atıştırmak gibi bir alışkanlığın varsa sorun yaratabilir

6. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    yok yok cok sıkılırsam bazen erık fln o kadar :)

7. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Verilir evet.Ama spor yaparsan daha hızlı daha güçlü daha fit bir vücuda sahip olursun.

kular15 bunu beğendi.
  8. TEAMURAT

TEAMURAT Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Az ye

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş