spor yapıp kılo alıyorum merak ettıgım sorulara cevap verebilirmisinz?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Camage tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spora başlayalı 1 ay oldu daha onceden de yapıyordum 5 aylık bi ara vermek zorunda kalmıştım. 1 ay önce 87 kiloydum ve 1 ay geçmesine rağmen kilo vermek yerine 88.50 kiloya ulaştım . Vücudumdaki sıkılaşmanın farkındayım göbek bölgem yan bölgelerim inceldiğini görüyorum.

Spora 5dk bisiklet ile ısınarak baslıyorum daha sonra ısınma hareketleri ve 40-50dk arası kendimi olabildiğince zorlayarak ağırlık çalışıyorum . ağırlık sonrası 15x3 alt karın 15x3 üst karın 15x3 sırt 15x3 twıst yapıp . 30-40 dk arası bisiklet suruyorum .

Yemek programımı da düzenledım dıyet programı hazırladım kendıme bır aydır uyuyorm şeker ve yağ olabildiğince minimum tutuyorum . herhangı bır gıda takvıyesı kullanmıyorum .

Boyum 186cm kilo 88.5 . Programım hakkında yorumlarınızı ve daha hızlı yağ yakmam için program uzerınde ne gıbı oynamalar yapmam gerekir yardımlarınızı bekliyorum

2. drkfear

drkfear Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    vücudun demek ki kolay kas kazanabiliyor bunda endişe edicek bişey yok ki sevinmelisin hatta

3. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bü şekilde kilo almaya devam mı edicem :D tamam yağ oranım dusuyo ama kıloda versem daha ıyı olmaz mı

4. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    daha detaylı bilgi verebilcek biri varmı acaba ?

5. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    abi daha ne istiyorsun definasyon yaparak yem yağ yakıp hem kas kütlesi kazanıyosun bence tam tersine sevinmen lazım diyete harfiyen uyuyorsan tabiki

6. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    diyete uymakta problem yok kardesım ama sankı bıraz fazla yıyorm gıbıme geldı cunkı ideal kılom 83 85 arası olmalı dıyor hocam

7. gergo

gergo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle kilo vermek için yağ tüketmelisiniz yakında kilo verme hakkında bilgilerimi aktaracağım şeker yok tuz yok un yok yağ var

8. Camage

Camage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    paylasımını beklıyorum kardesım

Sayfayı Paylaş