Spor-Supplementler-kan tahlili değerleri (yardım)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Blonde tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Konuyu yanlış yere açtiysam özür dilerm forumda araştirdm bir başlik buldm ama benim sorumun cevabi değil.

Üniversite sinavina hazirlaniyorum. Kara harp okuluna girmek istiyorum inşallah. Fakat sağlık sınavinda kan testi ve check up yapıyorlar amac vücutta herhangi bir anormallik varmi organlar ,kan değerleri normal mi ,değerler kandaki demir çinkoya kadar bakiyorlar ( arkadaşm demir eksikliğinden elenmişti, başka bir abim de karaciğer yaģlanmasindan). Sorum şu olacak ; kazanirsam mülakatlar 5 temmuzda. Protein tozu (hardline whey 3 matrix ), kreatin (hardline), almayi düsünüyorum fakat bunlari kullanmayi ne zaman kesmem lazim. Spor yapanlarin karaciğer yorgun oluyor ürik asit birikmesi felan bunlar için ne yapmam lazim.

Teşekkür ederim şimdiden. Bu sene son şansım giremezsem askerlim yaşim geldi bi sonraki seneye deneyemem :(

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    onların hiçbiri kanda çıkmıyo merak etme :) bir arkadaşımda şuan kara harp okulunda aynı supplementleri o da kullandı , birşey çıkmadı ;)

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Arkadaş kullandı ama onda çıkmadı kesin çıkmayacak diye bir garanti veremem.

Blonde bunu beğendi.
  5. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Bu kadar önemli ise kullanmayın bence bişey çıkacağını sanmıyorum ama içiniz rahat eder zaten altı üstü protein tozu beslenmeni biraz daha iyi yaparsın olur biter.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Blonde bunu beğendi.
  6. sthammer

sthammer Guest

Hardline whey 3 matrix alacaksan kreatin almana gerek yok ayrica
    Bu asit seviyesi yuksekligi icin alkali diyeti arastir bence, alkali duzeyini yukselten besinlere yer verebilirsin programinda, limon, yesilcay vb., idrar rengi de acik tutulmali vs.

Blonde bunu beğendi.
  7. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Teşekkur ederim arkadaşlar. Benim dediğim şey kan tahlilinde filan kreatin seviyesi ve bazi amino asitlerin değerleri ýüksek çıkabilir. Bunu ne kadar suppelement desemde farketmes , anormallik sanıp elerler o yüzden sordum en iyisj 2 ay önceden kesmek suplementleri. 2 ayda vücut temizlenir heralde. Karaciğerde kendine gelir umarim.

Sayfayı Paylaş