Spor sonrasi LIMONATA

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kingjames10 tarafından 19 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kingjames10

kingjames10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Wrestler abimin tavsiyesi dogrultusunda her spordan hemen sonra kendi yaptigim bol sekerli limonata iciyorum. Bunun faydasi nedir ve nasil buluyorsunuz karisimi tesekkurler

2. Atlas89

Atlas89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bana kalırsa şekeri (özellikle beyaz şekeri) hayatından tamamen çıkar. her ne kadar antrenman sonrası basit şeker alımını savunanlar varsa da seçtiğin yol doğru değil. illa ki şeker almak istiyorsan kuru kayısı yemeni tavsiye ederim. şekerin insan beslenmesinde yeri yok ve bedenimizdeki yağlanmanın, kronik hastalıkların en önemli sebebi şeker. Başa dönelim: Şekerden olabildiğince uzak dur!

3. kabus2213

kabus2213 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    İyidir ama glisemik indeksi yüksek şeylere yönel ben haribo tüketiyorum dekstroz ve glikoz şrubu içeriyor sırf şeker zaten

4. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    bol şekerli limonatamı :D

yahu yapmayın lütfen kim öğretiyo bunları vg nin en büyük düşmanının şeker olduğunu özellikle beyaz şekerin bizim için ne kadar tehlikeli olduğunu bilmiyormusunuz

5. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    beyaz şeker bence uzak durulması gereken şeyler listesinde top 10

6. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz şekerin de işe yaradığı vakitler var arkadaşlar wrestler çok bilgili biri spordan sonra kana hızlı karısacak glisemik indeksi yüksek bişey lazım buda beyaz şeker olabilir haribo olabilir marketten alınma limonata olabilir

Sayfayı Paylaş