Spor sonrası ile ilgili soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bu---RocK tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bu---RocK

Bu---RocK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sporda 5.ay dayım yanlız spor dan sonra tavuk ve benzeri yiyecekler yemiyorum, protein tozuda almıyorum .Böyle devam edersem çok fark olurmu ?

2. mertcvk

mertcvk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Vücut spor esnasında enerji harcar.Haliyle spor ardından vücudumuz toparlanmak için besine ihtiyaç duymaktadır.Haliyle spor sonra istersen protein takviyesi alabilirsin.Şahsen ben öyle yapmaktayım.Ama dersen ki protein almak istemiyorum o zaman spor sonrası tavuk vb. proteini bol olan yiyecekler tüketebilirsin.Vücut spor sonrası gereken besin takviyesini alamazsa çöküşe geçer.
    İyi günler.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Gun icinde yeterli derecede protein alabiliyorsan belki bu durum zaten protein havuzun dolu olacagi icin kabul edilebilir, ama yetersizse muhakkak idman sonrasi protein agirlikli bir besin arti eger hacim donemindeysen yuksek miktarda karbo ihtiyacin vardir.

4. Bu---RocK

Bu---RocK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Genelde spor sonrası tost veya abur cubur la doyuruyorum kendimi , bu aralar böyle önceden akşama doğru saat 5 gibi giderdim spora sonrasında akşam yemeği yerdim.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Bir an evvel degistirmezsen beslenmeni sonralari pisman olursun. Isin asli bu.

Sayfayı Paylaş