Spor salonunda müzik ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve LordF4T1H tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Daha önce 22 tl ye sporcu kulaklığı aldım çok sallanıyor sallanmasını geçtim düşüp duruyordu ve ses dışarı veriyordu. Bana küçük bir mp3 tarzında eğer mümkün ise sesi dışarıya vermeyen bir şey önerebilir misiniz ? Daha doğrusu o tip bir şey bulmam mümkün mü :) ?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kulaklık görmüştüm fiyatı yaklaşık 1000 tl civarındaydı. Ama son ses açsan bile dışardan en ufak ses duyulmuyordu ve baya rahattı. Bu fiyatı vermek cidden anlamsız tabiki. Onun yerine sporcu kulaklıkları alabilirsin ama dışarı ses veriyor bunlar.

3. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Kulağa giren kulaklıklar var. Müzik olmadığı zaman bile dışardaki sesleri nerdeyse sıfıra indiriyor. Ve kulağından düşmüyor adı üstünde kulağa giren :) Ben bunu kullanıyorum. Kalite kalite değişiyor. Ben 7.5 liraya aldım. Kalitesi de bu fiyata göre çok çok iyi. Bas ve tiz kalitesi gayet yeterli. İşimi görüyor. eyeQ markası.

4. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Zengin olmadığım için :)

Yalnız normal telefon kulaklığı olmıcak kabloları uzun oluyor buda rahat antrenman yapmamı engelliyor hem dikkat dağılıyor hem kabloyla uğraşırken antrenman boşa gidiyor :S Sadece kulağa takılan o tip bir şey varsa eğer ?

5. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    evet kablosuz kulaklıklar var bluetooth kulaklık. Bunlardan alabilirsin.

6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kulaklığın kablosu t shırt ün içinden geçir.yani mp3ü cebine koy kulaklığı tak ardından üstünü giy.böyle yaparsan kablo sorunu yaşamazsın.

7. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    kabloyu içinden geçirince birde terleyindce ve 1 de benim gibi çıplak spor yapıyorsanız kulaklığın kablosu terli vücuduma deyince bi garip oluyorum kablosuz kulaklıklar var frekans ayarlı mp3 lerden alabilrsn kulakdan da düşmez ama bence iyi marka al bir kere alıcan sonuçta telefon kulaklığı sporda gitmez.

8. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Evet işte aradığım bu tarz bir şey. Bende iyisinden almayı düşünüyorum önerebileceğiniz bir ürün var mı ? Teşekkür ederim bu arada tavsiyeniz için.

9. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
  10. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Bunu kullanmıştım belirttiğimde bu zaten :) Ense kısmında yürürken çok oynuyor ve sesi dışarıya veriyor. Ve ön kısmında ki yapıştırıcı ile yapıştırılmış plastik kısmı hemen çıkıyor.
    İstediğim şey bu tarzda aslında bunu almayı düşünüyorum kullanan oldu mu bu tip kulaklığı sesi dışarıya veriyor mu yani ? Bu benim için çok önemli sesi kesinlikle dışarıya vermemeli sesi tek ben duymak istiyorum.
    Plantronics Voyager Legend Bluetooth Kulaklık

Sayfayı Paylaş