Spor Salonuna Tekrar Başlıyacağım Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fiko07 tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Spor salonuna önceden 4 ay falan gitmiştim ondan sonra evde devam ettim.Hiç bi zaman düzenli beslenmedim spor salonunda bi ara son 1ay beslenme programı uyguladım.Sonra resmen saldım ama evde öyle çokta formdan düşmemek için devam ettim.1 hafta sonra tekrar spor salonuna başlıyacağım bi kaç tavsiyenize ihtiyacım ve bi kaç sorum var önce fotolar.

Ölçüler:
    Kol 29.5 cm
    Göğüs 92 cm
    Omuz 109.5-110cm
    Bel 77 cm
    Kalf 38 cm
    Bacak 49cm
    Boy 181cm
    Kilo 61.5 kg
    BMI Indexi 19.4

Fotoğraflar için kusra bakmayın webcamden çekildiği için görüntü kalitesi kötü.

Arkadaşlar öncelikle bahsediyim hobi olarak basketbol oynadığım için benim için ince bel baklava falan çokta şart değil.Tabi fit görüntü istiyorum ama güçlü ve dayanıklı olmam gerekiyor.%10 15 arasında bi yağ oranıyla yapabildiğim kadar fit bir vücut yapmak istiyorum.
    Vücut tipim ekto-mezo arasında.Tam 9 ay gitmeyi düşünüyorum salona.Sonrasında ygs-lys gireceği için bırakacağım.

Kısaca sizden hertürlü tavsiye bekliyorum.Neler yapmam gerek,nelerden kaçınmam gerek,nasıl beslenmem gerek,nasıl güçlü olabilirim vs...Eleştri yapabilirsiniz ancak dediğim gibi daha spora adam gibi yeni başlayacağım.

Bu arada sırtımı sıkarak gösterdiğim bi poz yok ama sırtım pek parçalı değil.

Şimdiden sağolun.

2. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Çektiğin fotoğraflar yorum yapabilmemiz için pek faydalı fotoğraflar değil.
    Dediğine göre beslenmeye dikkat etmemen senin çok büyük bir eksiklik.
    Bu sporu hayat boyu devam ettirme amacında olmalısın. Kısa dönemlik çalışmaya odaklanmak seni başarıya götürmez.
    Spor salonuna başladığın zaman antrenman ve beslenme programını çok iyi düzenlemelisin. Dinlenmeyi ihmal etmemelisin.
    Sabırlı olmayı bilmelisin.
    Spor hayatında başarılar,

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş