Spor salonuna gittiğinizde ilk ne yaptınız ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve aminoasit tarafından 2 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. aminoasit

aminoasit Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BODY BUİLDİNG
    ilk spor salonuna gittiğinizde n yaptınız. insanlar sizi ilkgidişinizden dolayı küçümseyici gözlerle süzer.banada aynısı olmuştu.bu konuda sizinde görüşleriniz almak isterim

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  3. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Utandım :(

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Neden acarmısın?

5. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Okulun dandik salonuydu. salonu kullanan kimse yoktu. Aletler animalpak.com'daki kadar eski püsküydü. Önce salak salak etrafa bakarak salonu gezdim. Sonra o zaman adının eğik sehpa olduğunu öğrendiğim alette yine adını sonradan öğrendim prearcher curl hareketini 20-30 tekrar yaptım. Sonra leg extension makinesinde arkadaş en son ağırlığa taktı. Ben anırarak ve bacaklarımı skerek hareketi yarım yaptım. Bacaklarım zonkladığı için s... lan böyle spor mu olur diyerek salondan çıkıp pideciye 1,5 yağlı kıymalı pide yemeye gittik. O zaman hic bir anlam veremediğim spora bugun neredeyse tapıyorum. Demekki değişim sürekli...

6. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb Flexor abi....

bende de ilk girdiğimde, tabi ki insanlarla konuşma dışında, ilk gözümü alan şey; 1 ARNOLD'ın bir resmiydi, yarım saat izlemesem bile o an için, beni de o kadar etkiledi... *Despo abi'nin dediği gibi sayılır; ARNOLD IS UNIQUE !!! ;)

7. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    ağırlıklarla ilk defa 14-15 yaşında filandım.kadıköyde demirspor var güreş klübü tabe benim hiç bi şeyden haberim yok gülleler filan vardı kafamın üstünde filan ceviriyordum :D bi şeyler yapmaya çalıştım ordan çıkış ç çıkış bi daha uğramadım..

İlk spor salonumda 30 dk bisiklete bindirdiler. sonra mide hareketleri(yarım yamalak) boş barla bench press lat machine triceps. 2 gün kolumu kaldıramadım:D

8. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende ilk taekwondo yapıyordum alt kattada body salonu vardı. Arada sırada göz ucuylan bakıyordum ve salonun girişinde gördüğüm resimler beni takwondoyu bırakmaya ve vücut geliştirme yapmaya karar verdirdi.(16 yaşındaydım) zaten antrenörüde tanıyordum. aşağı indiğimde ilk düşündüğüm şey; "bu eski püskü aletlerle mi yapacağım daha iyi biyere mi gitsem acaba?". daha sonra hocam düşüncelerimi mi okudu anlayamadım. bana "sen şimdi düşünüyorsundur bu aletler çok eski filan diye ama güzel bi vücut istiyorsan hard body yapmak istiyorsan işte bu iş bu salondaki bu aletlerle olur. :) Ogünden itibaren hard body ruhunu kaptım :D

9. zaen83

zaen83 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Benim salona başlayalı 4 ay oldu. :) İlk 5 dakika bisiklete bindirdiler. Sonra bir tane eğik mekik aleti vardı onu yaptırdılar. Buna nasıl oturup yapacam diye tırsmıştım. Hocam 3 x 25 yap dedi. Ben de yapamamki dedim, rezil oldum. :lol: Zar zor yaptım. Sonra bir tane tabloda 4 tane program vardı. Kolaydan zora doğru gidiyordu. Bana en kolayını verdi üzülmüştüm. :roll: Israr ettim bir zorunu yaptım. :lol: Sırt hareketleriyle başladım. Oturduğum aletlerde ağırlık 60 70kga ayarlı oluyordu. Ben onları azaltıp 15 20 kga düşürünce kendimi kötü hissetmiştim. :) Her hareketi gidip hocaya soruyordum, oda gelip gösteriyordu. İnşallah gıcık olup dalmaz diye dua ediyordum. :p

10. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hoca arnoldu görünce yaşamı değişmiş meğer ben bodyci olacak adammışım demiş :D yarım saat kendini alamamış vay bee ;)
    Ben salona ilk gittiğimde lise3 bitiyordu tabi üniversteyle hiçbir ilgi ve alakam yok 8) tek derdim var 56 kiloyum ve zarganayım salona bir gittim Flexor kasada duruyor buyrun falan(flexor çok nazıktir düzgün bir konuşma stili vardı tabi yeni gelenlere karşı şimdi salona bir gidiyorum ooo****you sinan gelmiş diyor :lol: :lol: ) dedim hocam sizden bilgi almaya geldim fiyatlar program falan (ama onu görünce aklıma yerleşti bikere tamamdır arkadaş 100ytl de dese ben buraya başlıyorum) sonra flexor anlattı ve uğurlarken görüşürüz dedi Bende yarın görüşücez hocam merak etmeyin demiştim :D

11. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    ilk amerikan futbolu oynayan arkadaşlarımla başladım.salonda güzlece beni çalıştırdılarda sorun WC ye inince eleerimi yıkayamayacak kadar uyuşmamdı.lise yıllarında başladığım için okulda da ilk 1 hafta çok sıkıntı çektim....ilk günden tam hatırlamıyorum ama 30-40kg benche falan girdim...güya kontrollü çalışıyoruz...öğrencilerim bu konuda gerçekten şanslılar...

12. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    İlk kez salona 15 yaşındayken yaz tatilinde gitmiştim. Salonda görevli, çok afedersiniz, dananın biri bana bütün bölge hareketleri üçer setten yaptırmış ve haliyle benim de validem bu duruma epey gözyaşı dökmüştü. Hatta en sonda bacak hareketleri(hareketi demiyorum, hareketleri diyorum) vardı da, antremanın akabinde ben yeni doğmuş buzağı gibi titreyen bacaklarımla soyunma odasına inen merdivenleri arşınlamaya çalışırken, arkamdan langır lungur aşağı gelen ve o zamanlar benim için zebellah hükmünde olan elemanın birinden kaçayım derken zemini öpecektim neredeyse. Hah bir de salonda çalışan bodycinin biri kayıt olmaya gittiğimde, "öyle 2 günde dev olacam diye bekleme" demişti bana da, ben eve gidene kadar içimden "Dev olmak... dev olunabiliyor demek ki, dev olacam ben" diye sayıklamıştım. Sağolsun istemeden de olsa gazı sağlam vermişti bana ki bu günleri gördük.(Ulan Jay Cutler sanki mubarek, ne gördün ki ey SCHWARZ..)

Sayfayı Paylaş