Spor Salonuna başladım Program (SS)li ...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve negatifadam tarafından 14 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. negatifadam

negatifadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar Öncelikle Vücüt geliştirme ile ciddi ilgilenenler yazımın tamamını okumaya zahmet ederse memnun olurum fikirlerine ihtiyacım var...

Bügün 2 arkadaş spor salonuna başladım gittiğim spor salonu patronu 2001 türkiye vücüt şampiyonu ve türkiye vücüt geliştirme ve fitness federasyonu 2. başkanı
    yani sağlam yer demek istiyorum giripte çıkan tanıdıklarımın hepsi büyük kas kütlesinde çıktılar 5 6 ay içinde bende buraya başlayayım dedim

Bodye başlamadan 1 ay öncesine kadar evdeki çift 5 kg lik dumbell'larla ve eliptik bisiklet ile 4 5 kilo verdim 78 kilodan 72 e indim bu şekilde çalışıyordum yana açma trib yukarı kaldırma vs
    Bunu neden belirttim bu hamlığı 1 ay önceden kas ağrılarıyla attım şuan eliptik bisikleti 1 saat kullansam bile ertesi güne ağrı kalmıyor hatta bittikten sonra bile birşeyler yapacak enerjim kalıyor

Ve ilk çalışmamla hoca eşliğinde body çalışmama başladım
    1 Aylık programım ve beslenme programımı hoca verdi ölçülerimi aldı

Benim kilom 72 boyum 1.75 AŞağıdaki Ölçü çizelgesinde 74 gözüküyor kilom 3 litre su içmiştim birazını attım ama yinede kalmış o yüzden 74 kilo gözüküyor normal 72 .

Hafif bi göbek var yemek yediğimde vs tabi şişik gözüküyor ama nromali hafif ama bu beni rahatsız etmeye yetiyordu

HOCA kilo aldırıcı beslenme programı verdi bende diyordum bende göbek var hoca dedi o göbekmi bende bööööyle birşey göstericeksin sandım dedi şaşırdım
    çevremdekilerde sende göbek yok o bişey değil diyordu ama ben kafaya takıyordum
    Neyse hoca onda birşey yok kasa dönüşür gibisinden şeyler anlattı

SORU : 1. ayda bana karın bölgesi vermedi hoca sonra üst bölgem gelişme 1. aydan sonra acaba karın hareketlerine geçecekmiyiz karını six pack haline getirmek istiyorum acelem yok
    5 6 9 ay gidebilirim sorun değil bariz gelişme gösterebilirmiyim düzenli gidersem

Hoca karın hareketlerini unut onlar daha sonra dedi şuan üst bölgeyi genişletmemiz lazım dedi aşağıya göre yukarsı daha darmış genişletmemiz lazımmış omuz ve göğüs taraflarını
    ben karın hareketini nekadar söylesemde hoca onlar sonra dedi

acaba doğrumu diyorum ilk üst mü çalıştırılır

ÇALIŞMA PROGRAMI BESLENME PROGRAMI VE BENİM VÜCÜT FOTOM BURDA BAKINIZ

http://img199.imageshack.us/img199/430/20130514160205.jpg
    http://img221.imageshack.us/img221/7509/20130514160149.jpg
    http://img560.imageshack.us/img560/4017/20130514160332.jpg
    http://img600.imageshack.us/img600/2892/20130514162213.jpg

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş