Spor Salonu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mert428 tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mert428

mert428 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler sonunda bende başlayacağım bodyye.
    Boyum 73 Kilom 55 Yağ oranı:9
    Bu spor salonuna yazılmayı düşünüyorum göreüşleriniz içinşimdiden teşekkürler

http://www.adanabeyondfitness.com/

bench_O

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    sakın alınma kardeşim benim yapım böyle, bana fazla temiz geldi salon :D çok güzel hakkaten çok temiz içine siniyorsa eyvallah egzersiz aletlerinin sayısı da yeterli gözüktü ama şu var kilon ve yağ oranın itibariyle oraya fitness değil vg için gidiyorsun diye tahmin ediyorum. kendine şu soruyu sor : bu salonda kendimi ne kadar geliştirebilirim. eğer kendini tatmin edecek bir cevap buluyorsan başla tabi. ve kendine kısa vadeli hedefler belirleyip devamlı motive olmaya çalış. şunu da unutma istediğin yere gelmen zaman alacaktır ama gereken gayreti gösterdiğinde kendine olan saygın dahi artmış olacak

mert428 bunu beğendi.
  3. mert428

mert428 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bugün uğradım pis değildi. Aletler yeterliyse benim için sorun olmaz

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    dur dur salona pis demedim salon zaten temiz ona lafım yok :D benim demek istediğim şu, ben daha çok eski tarz, aletlerin filan eski olduğu ama insan ilişkilerinin sıcak olduğu, kısacası insanların oraya ağırlık çalışmak için geldiği salonları seviyorum o yüzden fitness club tarzı olmasın dedim sana insanlar o salona sosyalleşmek için geliyorsa ordan hayır gelmez o bağlamda :D

5. mert428

mert428 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam yanlış anlamışım :) Teşekkürler

Sayfayı Paylaş