Spor Salonu Seçimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onurerkan22 tarafından 5 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2 salon arasındayım ikisinde de aletler konusun da sıkıntı yok gayet yeterli salonlar biri 50 lira biri 80 lira aylık öğrenci adamım 50 liralık bana çok uygun ama işleten kişiler yani hocalık yapanlar ile tanıştım 24-25 yaşında gençler vücut açısından da pek bir varlık göremedim ama 80 lik olan salonun hocası 40 yaşında falandır vücut açısından baya heybetliydi :) ve bu alan da kendini çok geliştirmiş biriydi. bu çalıştıranlar arasında ki fark 30 liraya değer mi ? (şey geldi aklıma ilk 3 ay 80 lik olanda çalışıp temelimi sağlam bilgiler ve hareketler ile atıp sonra 50 liralık olana geçmek gibi düşündüm her ay o parayı çıkartamayabilirim gelirimiz yok okuyoruz sonuçta ) siz ne dersiniz bu konuda ?

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    secim tabiki senin ama hoca demek illa heybetli 45 cm kollu 140 cm omuzlu olmasi gerekmiyo ne yaptigini bilen bilgi sahibi olmasi daha onemli bence.. o genclerin besyo mezunu oldugu dusun birde ;) tabiki diger abiyi kotulemiyorum ama demek istedigim kimin daha iyi hoca oldugu disaridan belli olmaz :)

onurerkan22 bunu beğendi.
  3. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bence heybetli dedim kısmına fazla takıldın :D bu alanda o gençlerden çok daha iyi yetiştirmiş kendini o fazla bilgi birikimi için 30 lira fazla vermeye değer mi demek istedim ben forum desteği olsun genç arkadaşlar olsun sorun olmadan yürür mü yoksa ona takıldım

4. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    ikisininde 65 tl oldunu dusun bi ona git bi ona git dene :D

5. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bende buna yakın bir şey yapacam galiba: D ilk 2 ay pahalı olana gidecem sonra ucuza maksat temelleri sağlam yerde atalım :D

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ben olsam ucuz olanı tercih ederdim. Çalıştığım salonun hocasında müthiş fizik var ama bu bilgili olduğunu göstermiyor. Kendinde işe yarayanı herkeste işe yarayacak tek yöntem zannettiği için illet ediyor adamı. Platoya takılan gençlere platoyu aşmak için önereceği steroidsiz bir yöntem yok.Ne 5/3/1 bilir, ne Bill Star 5*5, daya ilacı gitsin...

Bir de kadınların daha az gittiği salonu tercih et derim. Dikkatin dağılmaz, işine bakarsın :)

7. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ucuz olan da bayan daha fazla üni ortamı var orda bizim üniden herkes orda kızlı erkek li :D öbürü pahalı diye müşterisi daha az ama daha kaliteli bakıcam artık :D bi bayram gelsin geçsin bütçeme bakayım karar vericem teşekkürler yorumlarınız için

8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    bizim hocanında 47 cm kolu var :D ama iyi ilgileniyo kafama göre bırakmıyo 70 tl ödüyorum ama 50 tl olan salonda vardı oraya girince salıyolar seni çayıra kimse bakmıyo adam gibi seçim senin burdan biz ne söylesek pek doğru olmaz gibi

9. onurerkan22

onurerkan22 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    he onu demek istiyorum 50 liralık salon kalabalık kızlar falan daha çok erkek daha çok yazılıyorsun ama çok ilgi görmüyorsun diğeri pahalı diye sakin lüks az kişi olunca hocada ayrı bir ilgileniyor ama kararım verdim gibi teşekkür ederim yorumun için

Sayfayı Paylaş