Spor Salonu Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bertold tarafından 17 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. bertold

bertold Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kamu
    Yer:
    Ankara
    Ankarada bir spor salonunda fitnes&body programına başladım bunu yanında yüzme programıda aldım. nasıl bir yol izlemeliyim?

2. bertold

bertold Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kamu
    Yer:
    Ankara
    YAŞIM 32 BOY 1,91 KİLO 96 GÖBEKLİ SAYILIRIM. FİTNES CARDİO İLE BAŞLIYOR. AĞIRLIK ALETLİ SALON FALAN.. YÜZMEDE STİL ÇALIŞIYORUZ SIRT, SERBEST HEPSİNİ AYNI GÜN YAPMALIMIYIM (HAFTADA ÜÇGÜN BODY FİTNESLE BAŞLAYIP YÜZMEYLE DEVAM GİBİ..) YOKSA 2-3 GÜN BODY 2-3 GÜN YÜZMEMİ YAPAYIM.. BİR DE MERAK ETTİĞİM CARDİO İLE BAŞLAMAK DOĞRU DEĞİLMİDİR? SEWGİMLE:) : :oops:

3. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    sanırım cardioyu sona vermelerinin nedeni toxinlerin atımının sağlanması

4. SMILADON

SMILADON Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Cardio ağırlık çalışmasından sonra yapılır boylece gücünü ağırlık çalışmasına tam verebilirsin.
    Ayrıca 2 sini aynı anda yapma .Ağırlık çalışmadıgın günlerde cardio yap.
    Eyer çok iyi çalışıyorsan ağırlıkta kaslarını dinlenme izni ver böylece katabolizma yaşamazsın.
    Dengeli yapman lazım zor bir iş beraber yürütmek.

5. bertold

bertold Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kamu
    Yer:
    Ankara
    Aslında şu göbekten bi kurtulsam. :( içtiğim biralarla rakılarla almanlar gibi göbekli bir herif oldum.he he :) Şimdi 1-2 haftadır spor salonunda verilen bu programın işe yaramasını bekliyorum. Verilen program cardio ile başlıyor 5-10 dakika ardından bacak machine programları ve göğüs sırt karın programları daha doğrusu machinelerde 20-25 kg 15 set'lik ortalama dumblle ile ağırlık ve tekrar cardio. Ve program bitince havuza gidip 45-60 dakika yüzüyorum sauna falan salondan ayrılıyorum. Ama geçen hafta bu programa kendim bu forumdan öğrenerek göğüs sırt antremanlarını kendi insiyatifimle ekledim(Hoca bilmiyo) Şu an her yerim (3-4 antreman oldu. ) göğüs ve kollarım ağrıyor. elimle dokunamıyorum ama bacaklarımda bir ağrı yok gibi. Pazartesileri halı saha maçıda yapıyorum. Ancak yüzme hocası en az haftada 3 gün istiyor. Fitnes hocasıda öyle. 1 gün halı saha... Sizce bu beden bu yürek bu performansı nasıl kaldıracak. eğer ölürsem cenazeme hepinizi beklerim he he he :) :D

6. jeyjey

jeyjey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Yüzme ile fitness antremanını aynı gun yapmak oldukça yorucu olucaktır...Özellikle yüzme zaten başlı başına deli gibi yoran spor...

Açıkçası baya ağır geldi bana bu program...

Yüzme ile fitnessi ayırmalısın bence ayrı ayrı günler yapmalısın...Senin daha çok yararına olacaktır.

Sayfayı Paylaş