Spor salonu için vakti olmıyanlar kısıtlı olanlar ve Spor'a doyamıyanların Dikkatine

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Stroy Achilles Ufc tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Stroy Achilles Ufc

Stroy Achilles Ufc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Secrutiy
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar internette dolaşırken Muhteşem bir ürüne denk geldim Spor salonuna gitmeye zamanı olmıyan yada kısıtlı olan arkadaşların bu üründen faydalana bileceğini düşünüp paylaşmak istedim ürün Bodybuilding gym haricinde Ufc Mma karma dövüş sanatlarının antremanlarında tercih edilen çok yönlü bir ürün Fiyatıda uygun geldi bugun ev ortamında çalışmak için Dumbell set Bench sehpası almak istesek çok daha fazla miktarlar ödemek zorunda kalıcağız Denk gelip kendim için hemen sipariş verdiğim bu ürünü siz bu yola gönül vermiş değerli Sporcu dostlarımlada paylaşmak istedim umarım faydalı olur saygılar iyi günler Tower 200 Egzersiz Aleti 179.90 TL'ye tanıtım videosu

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 17 Aralık 2013
  2. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Abi çok beğendim yaa ben dövüş sanatlarıyla ilgileniyorum da gerçekten çok iyi düşünülmüş bütün dumbel setlerimi ve aletlerimi atıp bunu alasım geldi resmen

Stroy Achilles Ufc bunu beğendi.
  3. Sezginn-

Sezginn- Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    dövüş sanatları tamam da vücut geliştirmede ilerlemek imkansız, bence fiyatıda çok.. 180 lira lık ne var ki o alette ?
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Aralık 2013 ---
    Üyeliktende anlaşıldığı üzere , reklam :l

4. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Definisyon döneminde bununla kasları çizebilirsiniz,hacim döneminde ise kilo arttırma seçeneginiz olmayacagı icin daha fazla hacim sağlamayacaktır.Daha çok kasları şekillendirmek ve yağ yakmak amacı ile kullanılabilir.

5. Stroy Achilles Ufc

Stroy Achilles Ufc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Secrutiy
    Yer:
    istanbul
    Reklam olarak algılıyan arkadaşlar olmuş öle sanmakta haklılarda genelde forumda yazılanları takip ettim fazla paylaşımcı Olmadım Böle bir ürüne denk geldiğimde bana uygun ve cazip geldi belki sizlerde faydalanırsınız diye paylaşmak istedim Ayrıca Nebukadnezar arkadaşıma katlııroyorum daha çok Kas Kütlesini açığa çıkarmak ve kondisyonel bakımdan verim almak için dizayn edilmiş bir ürün tabiki dövüş sanatlarına da fayda sağlıcak şekilde Kullanılmasıda var kas büyümesinde etkili olacağını fazla zannetmiyorum şişmekten kas büyütmekten daha Çok Formda atletik bir fizik isteyen arkadaşlarımın Dikkatini çekeceğini düşünüyorum .ayrıca can_man arkadaşım ürünü Fırsat sitesinden buldum sanırım belirli bir zamanı var almak için Saygılar hepinize iyi forumlar

can_man bunu beğendi.
  6. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    fitness ve kondüsyon idmanları için alınabilir ama body için uygun bi ürün değil. hipertrofi için ağır kilo ve genel olarak 6 ile 12 tekrar arası idman gerekli.

7. Stroy Achilles Ufc

Stroy Achilles Ufc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Secrutiy
    Yer:
    istanbul
    yazdıklarına katılıyorum kardeşim hipertrofi için fayda sağlamıyacağı aşikar ama yinede hipertrofi kasların hacim artışına bağlı olarak büyümesi dışında forum olarak fiziksel kondisyon dayanıklılık ve zinde formda biçimli fit bir fizik isteyen arkadaşlarımızda vardır faydalanabilirler diye paylaşmak istedim

8. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Valla çok güzel bir aletmiş, çok hoşuma gitti benim

9. Stroy Achilles Ufc

Stroy Achilles Ufc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Secrutiy
    Yer:
    istanbul
    Kardeşim şöle hizah edeyim benim uzmanlık alanım BodyBouilding Değil burda çok Değerli hocalarımız varken bana şu şekilde işe yarar kas büyütür şuna faydalıdır demek düşmez Ben Boksörüm onun haricinde 2009 yılında Mma Ufc Karma dövüş sanatlarına ilgi duyup yapmaya başladım Genelde bildiğim kadarı ile şu kadarını söliyebilirimki Dövüş Sporlarına Gönül veren bir çok sporcu onu hantallaştıracağından ve hareket hızını sınırlayacağından ötürü kas kütlesinin fazla büyümesini İstemez isteyenler o yönde çalışanlarda var genelleme olmasın ama büyük bir kısmı Body vücüt geliştirmeyide zinde çevik ve atik olabilmek güçlü kalabilmek için yapar. Bunu Felsefeyi benimsemiş Sporcu Dostlarım için faydalı olabilicek verim alabilecekleri bir ürün olduğunu düşünüp paylaştım saygılar arkadaşlar...

esb1992 bunu beğendi.
  10. Time Machine

Time Machine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Abi bu aletin ne işe yaradığını biraz daha açıklayabilir misin ?
    Basketbol için bununla antreman yapabilir miyim mesela ?

11. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Çok doğru abi hacim kazanamazsın ama kasların açığa çıkar.Şekilli kaslara sahip olursun.Her antreman sonrası 11 dk kardiyo niyetine yapılabilecek çok faydalı bi ürün bence

12. Stroy Achilles Ufc

Stroy Achilles Ufc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Secrutiy
    Yer:
    istanbul
    Aynen katılıyorum can kardeşim evinde müsait yerin varsa sana şevk vericek video ve müzikler eşliğinde bu süre artırılabilir genelde yağ yakmak için sıkıcı gelen Cardio keyifli hale getirilip gayet verimli ve faydalı olabilir
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Aralık 2013 ---
    Valla gelişme cağı devam eden sporcu Basketball Oyuncularına Bodybouldingte Ağırlığın altına girmek 20 yaşına kadar gelişimi devam etmekte olacağından boy uzamasını önleyebileceği için tavsiye edilmez ve yaptırılmaz gelişme cağı devam eden bir arkadaşımızsan Bu ürünle Ağırlıgın altına girmeden kaslarını ortaya cıkarabilir güçlendirebilirsin kardeşim senin için dahada faydalı olabilir ama ben 20 yaşımı aştım bir takımda oynuyorum dersende yinede aynı şekilde güç dayanıklılık ve kondisyon kazanman adına ve vücütdaki yağ oranını yakıp kas kütlesini açığa cıkarmak adına her bakımdan sana fayda sağlıcaktır Değerli Time machine

Forumda görüntü kirliliğine neden olmamak için tüm yazıda kalın yazı stilini kullanmayınız!

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ocak 2014
    can_man bunu beğendi.
  13. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Ben mesela 17 yaşımdayım bu yazdan beri Vg yapıyorum ama keşke bu aleti daha önceden görseydim ama zararın neresinden dönersek kar bence :)

14. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Gençler internette yaptığım araştırmalarda bazı insanlar gereksiz bulmuşlar anlayamaıdm

15. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Kullanacak kişiler bu aleti takacağınız kapıdan ümidi kesmelisiniz. Ben geçen yıl Metro marketten 100 TL ye almıştım. Kullandığım kapının alt ve üst tarafını fena deforme etti.

16. Stroy Achilles Ufc

Stroy Achilles Ufc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Secrutiy
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle can_man kardeşim Kişiden kişiye algılar kullanım değerleri fayda görme unsurları değişir ama dediğim gibi Salon'a gitmek yada onun haricinde direk Kick Boks muay thai ufc mma için gitmekte oldugunuz biryer yoksa gidiyor olmanıza rahmen evde de zaman bulduğunuzda boş durmaktansa aktivite halinde bulunayım kaslarım çalışsın gelişimim devam etsin diye düşünüyorsanız yani her halükarda spor'a doyamıyan bir insan evladıysanız ve Doğru kullanmayı öğrenmişsen bence her şekilde fayda sağlıyacak akıllıca tasarlanmış bir ürün salondan arkaşdalarım olsun diğer çevremden olsun sipariş verip memnun kalan bir çok arkadaşım var.Alıp 2 gün çalışıp evde biyere terk edersen tabiki Gereksiz gelişiminde fayda görmek yada kilo vermek için bir ürün alıyorsan çalışıcaksın bu neye benzer büyük heveslerle koşu bandı alıp bi kaç kere binip evde bir köşeye terk etmeye benzer ama zaten bunu spor aşığı olan bir insan yapmaz bende zaten spor aşığı olanların kullanıp fayda sağlaması adına belki ilgilerini çekebilir diye ürünü paylaştım Değerli Dostlarım bu arada Metins kardeşim Monte etmek için daha uygun yer bulunur elbet saygılar hepinize.

Forumda görüntü kirliliğine neden olmamak için tüm yazıda kalın yazı stilini kullanmayınız!

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ocak 2014
  17. Stroy Achilles Ufc

Stroy Achilles Ufc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Secrutiy
    Yer:
    istanbul
    100 tl ye aldıgın başka bir ürün olmasın aynımıydı tam olarak daha az işlevli benzer bir üründür tahminim.

Sayfayı Paylaş