Spor Salonu baktım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kan Mevsimi tarafından 16 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    dün aksam bır arkadasımla ilimizdeki spor salonlarına baktık. 5-6 tane varda onlar o tur salonlar degıl bunlardan 3 ü SPORTA isminde bı salon. 3ude farklı yerlerde. 1inin içinde 1 tane makına agırlıklar 2 kosu bandı 6-7 sehpa var ve kucuk bıyer. 1i kadınlar gelıomus oraya genellıkle. En son baktıgımız yerlerıde ılk baktııgımızın 8 katı buyuklugundeydı. İçerde en azından 12 tane makıne var sadece bacak ıcın 8 tane alet var. Ilk bakıtıgım 35 tl 2. baktıgım 60 tl. ılk baktıgımda kı salonda saat bası 2-3 adma oluomus son baktıgım yerde ben aksam 10da gıtmeme ragmen 15 kısı falan vardı. Sızce hangısıne gıtsem benım ıcın yararlı olur. Buyuk olan yerde cok tecrubelı abıler gordum hatta bırı yarısmalara katılcakmıs temmuzda herhalde. Cok yol kat etmıs kısıler var ılk gıttım yerdde kımse yoktu ve makıne yok. Hnagısıne gıdeyım sızce 35 tlık olana mı 60 tllık mı.

2. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Seni daha öncelerden beri biliyorum Kan MEvsimi(her ne kadar sen beni bilmesende) çünkü forumda çok yazıyorsun ben gibi evde 5 kilo dumbell alıp sonra dumbell set ve en sonunda aile spor sallonuna kadar gitmeyi kabul ettirdin benim yaşadıklarım gibi ben de başlayacam bu yaz aynı sen gibi sorunun cevabına gelice zaten kendin vermişsin nereye gitmek istediğini eğer maddiyat konusunda sıkıntılı deilsin 60YTLik salona gitmeni tavsiye ederim orada çok şey kazanırsın neyse sana kolay gelsin iyi çalışmalar

3. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    evet :) Benı ıyı takıp etmıssın aynen dedıklerın gıbı oldu. Once gızlı saklı dumbellarla sonra ortaya cıktı babamın kızmadıgını gorunce kendı paramla bı dokum dumbell set sonra salon :) 60lıga gıdecegım ınsallah darısı senın başına.

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    60lık bu asamada senın ıcın daha ıyı olur dusuncesındeyım..

5. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    büyük olan salon senin için daha iyi olabilir diğerine göre daha temiz ve nezihtir. Yarışmada temmuzda değil ekimdedir ;)

6. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    bılmıyorum salon sahıbıyle muhabet gectı temmuz dıe algıladım herhalde. Herneyse arkadaslarımın kararıda onemlı onlar da 60 lıgı sectı gıbı bakalım yarın bellı olur hersey.

Dıger yerlerde temız ama ortam yok fazla alet yok.

Sayfayı Paylaş