Spor Salonu Şart Mı ? (Ve Bir Kaç Soru Lütfen Yardım)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve HellBlooD tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. HellBlooD

HellBlooD Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    2 Aylık Ev Çalışmam Var Ve Başlangıç Oldu Fotolarımı Koymuştum.
    Yanlız Okul,Dershane + Staj Olduğu İçin Body E Pek Vaktim Kalmıyo,
    Tabi Bana Bıraksalar 7/24 Çalışırım.

Size Sorum Evde Düzenli Bi Program Uygulayarak Resimde ki Gibi Bi Vucüt Yapabilirmiyim ? Ayrıca Suplamenet,Protein Vs.. Kullanmadan....

Cvbınız Evetse Ne Kadar Zaman Alır ? Veya Max. Ne Kadar Yapabilirim ?

Hyr Derseniz ;

Haftada 4 Gün Dershaneden Çıktıktan Sonra Akşamları Gidicem Spor Salonuna Zaten Hemen Dershanenin Yanı Arkadaşlar ?
    Acil Cvblarınızı Bekliyorum.
    Fikirleriniz Benim İçin Çok Önemlidir Şimdiden Tşk Ederim.

Not:Eğer Resimlerime Bakıp Yorum Yapmak İsteyen Olursa Burdan Bakabilir.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/2-ayl-k-evde-al-t21869.html

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ekim 2009
  2. HellBlooD

HellBlooD Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Bişey Eklemek İstiyorum,
    Eğer Evde Devam Etmemi Önerirseniz,Almam Gereken Yardımcı Aletleri Yazamısınız..
    Bende Şuan 4 Er Ve 20 şer Kg Lik Dumbeller Var.
    2 Aded Yay Biri Çekilen Dieri Bükülenden, Kapı Barfix Demiri Birde Şınav Çekmek İçin 2 Parça Alet İsmini Bilmiyorum 2 Elini Ona Tutarak Şınav Çekiyosun Ve Omuzları Geliştiriyordu Sanırım.

3. HellBlooD

HellBlooD Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer Evde Devam Et Derseniz Ağırlık Masasıda Alabilirim Arkadaşlar...

4. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    ben ev için mutlaka alınması gerekn malzeme olarak;
    1 uzun bar
    2 kısa bar
    plaka
    sehpa
    barfiks barı
    ayrıca iyi beslendikten sonrada supplemente gerek kalmaz

5. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Salonsuz olmaz ayrıca resimdeki gibi vücudu evde yapamazsın hem o adama benzeyemezsin genetikleriniz farklı onun bicepsi gibi bicepsin olmaz onun göğüs gibi göğsün olmaz..Ağırlıklara vereceğin parayla salona git daha iyi olur..

Ayrıca Black Man,bahsedilen vücut gibi birşey isteniyor istediğin kadar düzgün beslen whey protein'in antreman sonrası verdiği recovery'i sağlayazmasın ve ya likit aminonun..supplemente gerek yok ne demek ?

6. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    bence evde düzenli olmaz

7. AsD

AsD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evde,aletsiz çalışarak belli bir noktaya geliceginız muhakkakdır.
    fakat bu nokta fotografta gordumuz kişinin bulunmuş oldugu nokta olamaz.genetik faktörler,antreman bilgisi,direnç artrabilme gibi faktörlerden kaynaklı olarak bir spor salonuna gitmeden o şekile bürünmen imkansız.
    Deişik şınav metodlarıyla,dips ve barfikle belli bir noktaya gelinebilir.ama tatmin edici bir vücut için serbest agırlıklara ihtiyacın vardır.Bu agırlıklar giderek artacagı için devamlı kilo satın alman gerekir.bu da bosa masraf olur.En iyisi bir spor salonuna yazlıp TEMEL egzersizlerle belli bir ölçü oluşturduktan sonra İZOLE egzersizlerle bu ölçüyü şekillendirmek dir.

8. Last of the Mohicans

Last of the Mohicans Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir
    salonda çalışarak ulaşabileceğin vücuda yeterli ekipman ve bilinç ile evdede ulaşabilirsin. belki biraz daha fazla zamana ihtiyacın olabilir o kadar. önemli olan istikrarlı bir şekilde çalışmak. formu yeterince araştırdığın zaman sana salonda edinebileceğin bilginin çok daha fazlasını sağlayacaktır emin ol.

9. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    ( Salonsuz olmaz ayrıca resimdeki gibi vücudu evde yapamazsın hem o adama benzeyemezsin genetikleriniz farklı onun bicepsi gibi bicepsin olmaz onun göğüs gibi göğsün olmaz..)=evet genetiği farklıysa aynı vücuda sahip olamaz ama sanırım arkadaşın demek istediği bu ayarda bir vücut ve ben ısrar ediyorum evde malzemen varsa yapılabilir canlı örneklerini gördüm

(Ağırlıklara vereceğin parayla salona git daha iyi olur..)=buna katılmıyorum ağırlıklara bir kere para vericek salona sürekli

(Ayrıca Black Man,bahsedilen vücut gibi birşey isteniyor istediğin kadar düzgün beslen whey protein'in antreman sonrası verdiği recovery'i sağlayazmasın ve ya likit aminonun..supplemente gerek yok ne demek?)=supplement olursa elbette iyi olur ama supplement olmazsada olur demek istediğim buydu

Saygılar...

10. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    resimdeki adama benzeyemessin genetik o işler ama ona yakın aynı hacimde ve parçalı olcam diyosan salon olmadan imkansız ötesi ayrıca protein tozu vs yardımcı şeyler kullanman gerekir ama bunlar çok daha sonra en az 1 sene

11. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    (Yeterli ekipman+Doğru beslenme+Doğru antreman+Yeterli Bilgi+Disiplin) Bunların birçoğuna bu site yardımıyla sahip olabilirsin ama hiç kolay değil.
    O resimdeki gibi olmasanda aşağı yukarı o resimdeki kas kütlesine sahip olmak istiyorsan en az 4-5 yılını çok disiplinli bir şekilde çalışarak geçirmen gerekiyor.

12. AsD

AsD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bakın bu arkdasımız belirli bir program olamdan ki bu program kisiye özel yazılmalı,belirli ekipman olsa dahi istedigi ölçülere ve şekle ulaşmak için çok daha fazla zaman harcıyacaktır.
    Herşeyden önce evde çalışmanın psikolojik olarak negatif yanları vardır.Ben bunları kendi tecrubelerimle de yazıyorum.Benim evimde sehpa,uzun bar,2 dumbel barı ve agırlıklar var.Ama yine de kesinmlikle spor salonu taraftarıyım.
    Evde yaparsın diyen arkdaşlara sesleniyorum.BİR SET DAHA MI YOKSA KAHVEMİ YUDUMLAYARAK TV İZLEMEK Mİ diye düşnmenin nasıl bir motive problemi yarattıgını düşünüp ona göre karar vermeliyiz.

13. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Tabiki öncelikle yeterli bir bilgiye sahip olman lazım(kendi programını hazırlayabilecek kadar) henüz bu bilgiye sahip değilsen spor salonuna gitmen şart.

14. AsD

AsD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sana kesinlikle katılıyorum smltncr.

smltncr bunu beğendi.
  15. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    konu dagılmasın ama adamın vücutta harbi manyak

16. AsD

AsD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet,gerçekten estetik bir vücudu war:D

17. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bu vücudu evde yapabiliceğini sanmıyorum yapsan bile bu duruma olduğundan çok daha geç gelirsin.
    ayrıca takviye ( amino asit,protein tozu vs..) almadan spor salonuna gidip bu vücut yapılırmı?? kanımca yapılır sizede sormak istedim...
    ve kaç yılda yapılır ??

18. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşım bu arada sana tavsiyem bende öğrenciyim bende dersahneye gidiyorum bende akşama kadar süren okuluma gidiyorum bilmiyorum seni ama bende sınava hazırlanıyorum resimlerine baktım 2 ayda evdeki gelişmene henüz vücudunun tam bir alt yapısı oturmamış alt yapı çok önemli evde kendin değil spor salonunda bilinçli bir hocayla otutturman lazım alt yapı çok önemli evde kendin hatalar yapabilirsin şöle düşün bir binanın temeli ne kadar sağlam olursa binada o derece sağlam olur.mutlaka sıkıştırabilirsin belli bir zamana salona gitmeye gidersende tavsiyem eve en yakın olana git.

19. HellBlooD

HellBlooD Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm Demek İstediklerinizi Az Çok Anladım Arkadaşlar,
    Bir Kaç Ay Spor Salonuna Gidip İyi Bir Temel ve Yeterli Derecede Bilgi Öğrenmem Şart.
    Hepinize Yorumlarından Dolayı Tşk Ederim.

20. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Vücutta 660 tane kas var.ve farklı şekilde çalışıyorlar.yani yapman zor.

Sayfayı Paylaş