Spor Salonlarındaki Artist Tipler

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve KBV tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. S.beckett

S.beckett Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    forumda bu başlığı özel olarak arattım. hepsini de okudum. şu an yeni bir salona başladım ve kimsenin bağırmaması yüzünden, ben bağırınca da dönüp bakmaları yüzünden bağıramıyorum ve bu yüzden tam olarak motive olup maksimum ağırlığa çıkamıyorum.
    ben burada sorun olarak bağıranların durumunu değil de, bağırmayı bir çeşit güç gösterisi ya da hava atma aracı olarak kabul edenlerin durumunda görüyorum. tabii ki, gırtlağını patlatırcasına bağıranları ayrı tutuyorum. onları kimse sevmiyor. ancak biri ağırlık kaldırırken aghh ınghh diye sesler çıkarabilir. ayrıca tıss sesi de çok abes bir ses değil. itmeli hareketlerde genellikle insanlar yukarıda saydıklarımı çıkarırken, çekmelilerde ve çok yavaş yapılması gereken hareketlerde nefesi de düzgün kullanmak istedikleri için o ses tıssss diye çıkıyor.

arkadaşlar bu iş hepimize huzur veriyor evet ama yoga değil ki bu. herkes orda deşarj oluyor, gelişmeye çalışıyor ve sınırlarını zorluyor. ve kesinlikle bu sesleri çıkarmak hem motive ediyor hem de sınırlarınızı zorlamanıza yardımcı oluyor. ara sıra bağırın farkı göreceksiniz. bunlar neden hava atmak olsun anlamıyorum. ayna karşısında soyunanlar da gördüm ancak hava atıyor diye düşünmedim. sonuçta adam adeledeki durumu görmek istiyor. sıcakken nasıl olduğuna bakmak istiyor ve bu onu motive ediyor. banane, bize ne. adamın bedeni adamın kararı. sadece bayanların olduğu ortamda bunların olması bayanlar için rahatsız edici olabilir kanısındayım.
    omuz atan görmedim ama kaldırırken hoppa huppa diyenleri gördüm. bunlar zaten yeni başlamış ve vücut tipi dolayısıyla iri olan kişiler oluyorlar. kaale almamak lazım. neyse, birazdan salola gideceğim ve yine bağıramayacağım. burada içimi döktüm bir nevi. bağırmak güzeldir arkadaşlar. adabıyla bağırınca da bu sporda rahatsız olmamak gerekir. siz de bağırın.:)

Reglatör, Ocensers ve freud bunu beğendi.
  2. Keepout

Keepout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben de nefes alıp verirken üff üff şeklinde ses çıkartıyorum. Bazen de kontrol dışı bağırıyorum ama tabiki de salonu inletecek derecede değil. Pek rahatsız olanı görmedim bugüne kadar arada sırada yanımdaki insanlar tip tip bakıyor o kadar :) Ben pek bağıranlara takılmam ancak salonda bir tip var eeeeeeeyyyyyyyyyy diye bağırıyor bütün konsantreyi bozuyor benim :D

3. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    o tıslıyanlara bende ayar oluyorum. Hele bir tip var elinde alıyor 5 kg dumbelları, geçiyor aynanın karşısına yan profilden ayakta biceps çalışıyor bir de tıslıyor. Ayar oluyorum.

4. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Bana göre herkez bi miktar bağırmalıdır tatlı bi bağırışma oda bu sporun zevkidir böğürme değilde motivasyon'u etkileyen bağırışlarda vardır ;)

5. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Sen garanti bizim salondasın :)

6. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Tısss mısss iyi valla beyler ohh falan diye bağıranlar vardı çalıştığım salonda adam bench mi yapıyor barla ne yapıyorlar belli değil.

7. Ninares

Ninares Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilisim
    Yer:
    Istanbul
    Hocam onlar bilerek yapıyor :).

Gerçek spor yapmaya gelen insanın bağırışından yüzünden ellerinin titrediğinden bile bellir olur bizim ülkemizin insanı çoğunlukla başka nedenlerden geliyor hardcore bodybuilding ciddi bir spor için gelmiyor thums:

Bunu gözlerinin içindeki hırstan anlayabilirsiniz. O ciddiyeti eğer spor esnasında sergilemiyorsa orası onun için bir salondan ziyade kahvehanedir

Son düzenleme: 27 Haziran 2013
  8. ramazankement

ramazankement Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    istanbul
    bizim salondada bi kaç kişi var :D

9. Keepout

Keepout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Büyük bir ihtimal aynı salondayız başka hiç kimsenin eeeeyyy diye bağıracağını zannetmiyorum. Hangi salon hocam sizin?

10. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Kendimi desifre etmek istemiyorum :).. Bağıran kisi iri şişman birisi bıyıklıydı birde sanırım hep kolye takıyor. Not biyiklari kesmisti son gördüğümde :)

İstanbulda 500 evlerde bir salondayım.

11. Keepout

Keepout Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Demekki bu tipler her yerde var ben de izmirdeyim

12. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Kesinlikle katılıyorum örneğin küçük kas grublarında kendini tutabilirsin bi nebze

ama ne bilim bi squat bi deadlift ağır girmek istediğinde tüm vucut zorlandığı için

istemsiz biraz bağırıyorsun doğal bişey bence, salonda ne kadar rahat

olursan o kadar motivasyonun artıyor

13. ramazankement

ramazankement Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    istanbul
    fit bodye gelen vaarmı pendikde

14. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Duratec Gece gece acayip güldüm valla Allah da seni güldürsün İnşallah çocok tıslamasını keser yakında:D

15. Badmotorfinger

Badmotorfinger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  16. fitmen762

fitmen762 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hiç kafana takma en kral vücut bende de bitti.birde ters birsey olduğu zaman allah sizi boylemi yarattı de ilk basladiginda senden daha kötü bir hakdeydi belki

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş