Spor Salonlarına Ne Kadar Aidat Veriyorsunuz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve timu87cin tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. timu87cin

timu87cin Guest

Ben 50 milyon veriyorum, Çanakkale de ki en iyi salon aidatı bukadar. Sizler ne kadar ödüyorsunuz merak ediyorum..

demircan256 bunu beğendi.
  2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  3. timu87cin

timu87cin Guest

Sağol abi eywallah..

4. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    ben salona 3 aylık 40 ytl veriyorum biliyorum çok ucuz ama salonda bursadaki en dandik salon

5. hardtraining

hardtraining Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    istanbulda salon fiyatları çok yüksek ortalama bir salon aylık 75,80 ytl den başlıyo .. ben belediyenin spor kompleksine gidiyorum 55 ytl veriyorum aylık bence sporu teşvik etmek için fiyatları düşürebilirler koca salon bomboş yazık..

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Ben moda'da saint joseph'in icindeki majestik GYM'de calisiyorum, onun üzerinde Türkiye sampiyonlugu olan Tuluğ Topa'nın salonu, calisma ortami güzel.
    Havasi temiz, nezih bir yer alti salonu, aylik 80 kagit.
    Memnunum, kalabalik degil, sira bekleme derdi yok, ama kalf aleti yok, cok büyük bir eksik.
    Onun disinda sevdigim bir ortam.

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Hillside da calısıyorum 6+1 toplam 7 ay 1.100 ödedim...155 milyona filan geliyor aylık.. Sosyetik lüks bi kulüp.. en onemli artısı Ahmet Enünlü ile aynı hawayı solumak... Aletlerde sıra oluyor.. cok bayan war aletleri mesgul ediolar.. hardcore calısan cok cok az insan war.. solaryumsuz insan yok... kıyafetler son moda.. ama vucutlar Tısss...
    memnun muuym? ewime 3 dk... ama yazın Gültepenin paslı demirleri, bagirip cagiran bodycileri arasına donecem.. o yolu cekecem...

saygılar

MyShadowKing bunu beğendi.
  8. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    valla arkadaslar ben aylık 30 ytl verıyorum :)

9. timu87cin

timu87cin Guest

Salon salondur, bizim salondada tüm aletler var, alt göğüs hariç ama alternatifi var. Ama salon bana renksiz ve cansız geliyor. Bide hocadan şikayetçiyim, hiç ilgilenmiyor. Adam üçüncü kademe milli takım antrenörü ama bilgilerini paylaşmıyor, tek düşündüğü para.
    Millet Ahmet Enünlü ile veya başka prof hocalarla çalıştığını ilgilenildiğini söyleyince özeniyorum, insan hoca takviyesiyle kendini rocky moduna alabilir :)
    Forumda olmasa cahil kalacaktım valla, bilgilerini paylaşanlara sevgi ve saygılar...

10. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Pump sana Metrocity de yakın sayılır, eğer Gültepe'ye giderim diyorsan; bir Essporto'yu da araştır derim. Benim bir arkadaş gidiyor oldukça memnun. Dünyanın en büyük kapalı spor merkezimiymiş neymiş tabi fiyatı da biraz tuzlu kaçabilir ama Hillside'dan ucuzdur.

11. XooRSLuG

XooRSLuG Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makine muhendisi
    Yer:
    new york
    walla ben kütahyada okudugum için buranin en iyi salonu rota gym center 3 ay oldu açılalı ve gercekten süper bi yer golden giri$ 75 kaat veriorum ama daha cok yeni oldugu için bazı aletler eksik ve hocalarda yetersiz :( , arada sirada master gym in hardcore ortamini özlemio deilim ama orasida cok kalabalik ve yerin altindaydı boguluyodum yazin

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Eurogym
    3 ay için 245 YTL bayıldım.
    Yoğun saatlerde biraz kalabalık da olsa ortam keyifli, hocalar da kalabalığa rağmen mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışıyor.
    Aletler fazlasıyla yeterli.
    Tae-Bo ve Aerobik gibi haftalık etkinliklere de katılmak için ek ücret talep etmiyorlar.

13. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ben 12+2 Aylık 750 YTL Pesin vermistim. Ankara için ortalamanın üstünde biryer (Spormed) Aksam giden arkadaşlar yoğunluktan şikayetçi ama ben sabah ezanını müteakip :D gittiğimden sıra falan yok, hatta sağuklarda yanlız çalıştığım bile oldu... Bu arada dün Eryamandaki Büyükşehir Belediyesinin Sağlıklı Yaşam Merkezini gezdim, ücretsiz olması süper ve buradaki pekçok salona taş çıkartır. Dezavantajı ise beleş olduğu için biraz yoğun, Eryaman bölgesi ve yakınlarındaki arkadaşlara duyurulur.

Sağlıklı Günler...

14. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    ben avcılarda ece gym e gidiyorum aylık 50 ytl ufaktefek eksikler dışında güzel bi yer. hardcore çalışanların çok olması süper oluyor.hocalarda kafa güle oynaya bağıra çağıra çalışıyoruz :D:D

15. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    max gym aylık 90 ytl kozyatagında murat salon cok ferah ama ufak bi yer tavanalr ıçok yüksek icinizi sıkmıyor iceriyi girdiginizde hemen hemen tüm aletler war murat abi bizzat kendi ilgileniyor herkesle q

16. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    3 aylık 90 ytl verdim ama bana fazla bile geldi

17. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim aylık 30ytl.Salon yeni ortam güzel antrenör güzel mekan güzel daha ne olsun...

18. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Benim salon aylık 40 ytl ama daha önce bu konu hakkında çok bahsettim bidaha yazmıorum tek kelimeyle aranızda en şanssız olan benimdir...XooRSLuG sen kütahyada ne okuosun???

19. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    100 milyar hayat boyu üyelik :badgrin:

20. dj_JAwsS

dj_JAwsS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    ))

ben 40 verıyorum bızım salonbda bayanlar:D50 erkeler 40 verıyor yanı fitness 50 body 40 ıkısde aynı adı fitness yapmıs bızım hocalar altım ustu 45 dakka kardio yapdırıyolar :D

Sayfayı Paylaş