Spor partneri nasıl bulunur??

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve azimligenc tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. azimligenc

azimligenc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Bu spora çok yeni değilim ancak malesef biraz özdisiplin problemim var! Bir iki ay kendimi çok iyi motive edip sonrasında bi anda salmaya başlayabiliyorum.. Biraralar spor partnerim vardı hem salondaki zaman daha eğlenceli geçiyodu hem de sürekli birbirimizi motive ediyoduk..

Ancak şimdik dımdızlak kaldım yine! Nerden bulurum nasıl bulurum bir fikri olan var mı? Ya da Ankara'da oturan ve şu azimli gencin elinden bi tutayım azıcık vücut yapsın diyen bir abimiz var mıdır acep? (malesef arkadaş çevrem çok sportif değil..)

Şimdiden destek olan arkadaşlara çok teşekkürler!

2. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    bana kalırsa arkadaşlarından birisiyle başla ikna et olmuyorsa salona senle aynı saatlerde aynı günlerde gelen partnersiz birisi elbet vardır öyle yap yada daha olmadı solo takıl

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Tek takılabilirsin :) salonda müzik vardır heralde ... kendi kendine gaza gel

4. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    tek takılmak her zaman iyi oluyoda maksimumunu arttırmak adına partnersiz gercekten cok zor oluyo yani son set dyosun bu gün hadi bi 10 daha takıyım cok iyi hisssediyorum sonra gidicen hopcadan yardım istiyceksin bakıyosun bası kalabalık millete bakıyosun harıl harıl her zaman bulamıyosun falan sonra dyosun hadi bosver aynı kilo gir devam et
    partnerin en cok bu anlamda faydası oluyo esasında

'Tuna bunu beğendi.
  5. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    agırlıgı kaldıramayınca aklına dostum olmaz düsmanım yasamaz gelsin bu kafada olan adam zaten cok yasamaz:) (ya agırlıkların altında kalırsın ya da o tekrarı basarsın) veyahut 10 kg ile calısıyorsa yanında 7.5kg yi de al son tekrarı basamayacagını anladınmı cok hızlı bir sekilde 10kg yi indir 7.5 la devam et
    ya da bırak bunları en basiti bir spor partneri bul önce orda calısanlara sinsice yanas senin gibi partneri olmayan birini gözüne kestir direk teklif etme ama, bunun da bir raconu :) var. o kişi tam basamadımı hemen ona yardım et seti bitirince sana tesekkur edecektir işte o an kozlar senin elinde konuya gir aslında böyle bir spor partnerin olsa calısmaların hem daha verimli gecer hem de daha zevkli gecer ( bu arada onun kafada jeton dank edecektir) istersen birlikte calısabiliriz gibisinden gir konuya sonra zafer kazananlarındır zaten bu teklıfı kabul etmezse o kaybeder. :) bırak agırlıkların altında kalsın :) sen diger avlarına bak salondaki

6. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61

Katılıyorum partner önemli. Ben de 2-3 ay tek çalıştım sonra salondan bir kaç kişi beraber çalışalım mı daha iyi gelişiriz vs. dedi olur dedim sonra beraber gidip gelmeye başladık iyi oluyor daha iyi gelişiyor, daha cok zevk alıyorsun. Max.' ının bir üstüne çıkıp kendini geliştirebiliyorsun. Hızlı gelişim açısından iyi oluyor.
    Partneri üsteki üyelerinde dediği gibi ya bir arkadaşını ikna edeceksin yada salondan bulcaksın. Önce muhabbetle arayı yaparsın sonra gerisi gelir zaten. Olmadı salondakilere "Şuna bi el atar mısın usta" vs. diyebilirsin thums:

Ayrıca wolfmen' nin dediğinide yaşadım. Yardım edersen partnerli daha iyi olduğunu anlar ve hep öyle çalışmak ister sende partner bulmuş olursun.

Son düzenleme: 12 Ağustos 2010
  7. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    çok kral anlatmışsın arkadaşım vallahi okurken bu kadar olur dedim hyper_ partner sorunum yok ama ileride olursa diye bu dediklerini unutmayacağım :D

8. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    partner mümkün mertebe edilgen bi eleman olsun
    yani asi ve seviye olarak senden üst birisini secersen yada hayalperest bi eleman alırsan yanına her hafta baska bi fantastik programla gelecektir karsına mesela benim basıma cok gelmiştir ve maksimum 2-3 haftada bir kovalamısımdır tek tabanca devam sonra =)
    tek antremanın yeride ayrı o da var tabi =)

9. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Bu dediğini bayanlar üzerinde denesek nasıl olur :D

10. azimligenc

azimligenc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler! Bir arkadaşımı ikna ettim gibi ama işte bir iki ay var daha beraber çalışabilmemize salon farklılığından dolayı. Artık bu sırada birini gözüme kestirip atılcam tam ağırlığın altında kalacakken:D Yoksa da artık ben altında kala kala arttırırım ağırlıkları:D

11. camaro94

camaro94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bugün bende google spor partneri ararken hem sizin yazınızı gördüm hemde www.sporpartnerim.com adlı bir site buldum iki siteye de üye oldum. paylaşmak istedim sizinle.

12. harlemzencisi

harlemzencisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar konu biraz eski ama yine de yazmak istedim. İstediğiniz sporda ve mekanda(salonda veya dışarda) spor arkadaşınızı bulmak veya kendi aktivitelerinizi oluşturarak spor yapmak isterseniz http://www.sporyapalim.com diye bi site açılmış. daha yeni zaten beta yazıyor :) bi inceleyin derim.

13. skyred

skyred Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Appstore'da teamagnet uygulamasını indirirseniz, ilgilendiğiniz spor dalında seviyenize uygun size en yakın insanlarla tanışmak mümkün. şiddetle tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş