spor hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve borasevinc tarafından 13 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. borasevinc

borasevinc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese merhaba...arkadaslar size söyle bi sorum olacak... ben küçük bi ilçede yaşıyorum onun için fazla detaylı bilgi verecek bu işten anlayan birisi yok...ben bundan 3.5 ay önce kadar microcerrahi ile bel fıtığı ameliyatı oldum..ama çok şükür şuanda iyiyim..şimdi gelelim soruma ben spor salonuna başlasam belimi zorlamadan yük bindirmeden nasıl spor yapabilirim...aslında doktor bana bol bol yürü dedi biraz eğiklik hala war bel zayıf olduğu için ama ben spor salonunda yürürüp hemde vücut geliştirmede bele yük bindirmeden hangi antremanları yapabilirim...sizin gibi bu işle uğraşan arkadaslarımın bilgi verebilceğini düşündüm..herkese iyi sporlar...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yerinde olsam - ki olma riskim var- vucut gelistirme olayindan uzunca bir sure uzak durur, yuzme, yuruyus gibi aktiviteler ile ilgilenirim, bua rada eminim rehabilite uzmanindan cok iyi bel ve karin kuvvetlendirme hareketleri alabilirsin.Belin ve karnin kuvvetlenmeden eline 5 kiloluk bidon bile almamani tavsiye ediyorum.

3. borasevinc

borasevinc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ya aslında benim niyetim vücut geliştirmeden daha çok çok zayıfım ve bu yüzden protein tozu ile belki spor biraz vücudu şekle sokor diye düşündüğüm için body salonuna gitmeyi düşünmüştüm...

4. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Protein tozu düzgün antrenman,iyi beslenme ve dinlenme ile desteklenmeden istediklerini vermez sana.

Sayfayı Paylaş