Spartacus War Of The Damned Antreman Programı - Savaş İçin Kendinizi Donatın !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Serkan- tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Serkan-

Serkan- Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar. Sizlerle kendimin de bu hafta başladığı resmi spartacus antratörü olan Tyrone Bell'in dizideki Liam McIntyreve'a uyguladığı proğramı aktaracağım.
    Programı bu siteden alıntı yaptım. Hepsini ingilizceye çevirmek isterdim ama malesef bunun için ingilizcem yeterli değil.
    Programın genel mantığını anladım ve bu hafta supersetlere başladım. İnanın 3 aydır bu sprou yapıyorum ve spor salonunda bugüne kadar harcadığım en az zamanı harcamama rağmen şimdiye kadar ki en iyi verimi aldım diyebilirim.

Hiç ingilizce bilmeyenlere yardımcı olması açısından programda özellikle bilmeniz gereken birkaç maddeyi belirteceğim:

1. Sporcuların en çok yaptığı hatalardan biri spor salonlarında saatlerini harcamaktır. Oysa ki örneğin; Tyrone Bell'in arms diye belirttiği 1. gün programı yalnızca 19 dakika sürmektedir.

"İnsanlar 19 dakika kas inşa etmenin münkün olmadıklarını söylüyorlar fakat bu doğru değil kanıtı ise filmdedir." Tyrone Bell

2. Egzersiz temposu çok önemlidir. Örneğin, Ez-Bar Curl hareketini yaparken 1 saniyede aşağı indirirken ,iki saniyede yukarı kaldırmalısın.
    3. Her saniye çok önemlidir. Programı uygularken belirtilen saniyelerde dinlenmeli veya belirtilmiyorsa hiç dinlenmeden diğer harekete devam etmelisiniz.

"Bu antremanı ben 19 dakikada geliştirdim. Eğer maksimum sonuç istiyorsanız her saniyeyi sayın." Tyrone Bell
    Sitede programın tamamı ve ilk kısmının videosu bulunmaktadır. Ben haftada 3 gün birer gün aralıklarla yapmak için düzenledim ve liste yaptım onu da sizinle paylaşmak istedim. Yazım biraz kötü kusura bakmayın :)
    https://r1306.hizliresim.com/1b/f/p3675.jpg

Son düzenleme: 13 Haziran 2013
  2. doncarlo

doncarlo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resim boyutunu düzenlerseniz konu daha toparlanmış bir hal alır

tşk carlo

3. Serkan-

Serkan- Üye