Sorunuma çare bulun lütfen.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve keremsolmaz tarafından 24 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. keremsolmaz

keremsolmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bir sorunum var. Omuzlarım düşük. Yaklasık 2.5 ay kadar fitness yaptım. Fakat bu sorunumu bir türlü düzeltemedim. Bazı hareketleri yanlıs yaptıgımdan mıdır veya genetiğimden midir bilmiyorum. Trapezlerim vücuduma orantısız geliştiği için omuzlarım çok düşük görünüyor. Ne yaparsam yapayım düzeltemiyorum. Omuzlarım çok dar gözüküyor. Fotoğrafımı koyacağım. Bu spordaki eski abilerimin önerilerini dinlemek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

bu arada Yaşım 19 Boy 185 kilo 71

Ekli Dosyalar:

• s.jpg
      s.jpg
      Dosya Boyutu:
      250,8 KB
      Görüntüleme:
      318
  2. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Trapez çalışma. Omuzların genetik. Kilo al, kütle kazan. Omuzların düşük ama çok fazla değil. Kütle kazandığın zaman biraz toparlamış gibi görünür.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Duzgun bir sekilde spora basla, omuz hareketlerinde trapezi nasil minimum devreye sokacagini ogren yoluna girecektir.

4. keremsolmaz

keremsolmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya zaten trapez hic çalışmıyorum fakat bası hareketleri yaparken trapezlerin yandığını hissediyorum bu yüzden oldu zaten. Kilo al demişsiniz fakat spora beraber asırı sekilde makarna ve bilumum yiyeceğe abandigim halde bir türlü kilo alamıyorum. Çünkü tuvalete Cok çıkıyorum. Bunun önüne nasıl geçebilirim.

5. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Metabolizman hızlı çalışıyor gibi.

Demişsin ya çok yiyorum kilo alamıyorum. Cevabı basit; daha fazla yiyeceksin. Beslenmene kalori yoğunluğu olan yiyecekleri eklemeyi dene. misal ; kuruyemişler, yer fıstığı ezmesi, tam yağlı süt, sucuk, yağlı kaşar peyniri ..gibi..gibi..

Sayfayı Paylaş