Sorunuma çözüm bulabilirseniz cok sevinirim :)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve JuststyLe51 tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JuststyLe51

JuststyLe51 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar benim karın bölgemde sorun var bundan 1 sene önceden fazla (15 mayıs 2011) den beri günlük 4-6 km düzenli koşu 50x3 mekik calısıyorum boyum 1.84 kilom 92 y di şuan 68 kiloya düştüm yaşım 15.5 karın kaslarım var bunları hissediyorum ama karın bölgemde cok az yag var ben daha kilo vermek istemiyorum bunları kilo vermeden nasıl kasları sıkılaştırırım (görürünür hale) getirebilirm burada gercekten cok bilgili kişilikler var bu konuyu olurda görürseniz lütfen önerilerinizi bekliyorum :)

2. dmr

dmr Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    -
    Yer:
    Ankara
    Yatağa enine yatarak elini kafanın bulunduğu yatağın kenarından destek olarak tutunarak bacaklarını yere değmeye kadar indirip kaldırabildiğin kadar kaldırarak ve 5 set olarak yaparsan, mutfaktada beslenmende yağlı vesaire yemeyip enerjiyi fln yeteri kadar alıp (ne fazla ne az) çalışırsan bence bikaç haftaya istediğin şekle kavuşturmaya başlamış olabilirsin. Bu hareketide 2 günde bir olarak yap (tabi başka kas çalışmıyorsan). Setlerdeki tekrar sayısınıda 5. setin sonuna zor çıkartabileceğin bir rakam olarak ayarla (kesinlikle son sette çok zor çıkarabileceğin bir rakam ayarla) ve setler arasında 45sn ile 1.5 dk max olarak dinlen.
    Benim tavsiyelerim bunlar arkadaşım denersen faydasını göreceğini umuyorum. Ama genede daha iyi tavsiye verecek arkadaşlarda vardır hangisi kafana iyi yatarsa :)

Sayfayı Paylaş