Sorunlarım Var ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Öncelikle Merhaba Bu Sporda Daha Yeniyim Şimdi Sorunlarımı Anlatayım .

Yaşım 16
    Boy 172
    Kilo 67 Bu Bedene Sahip im Ama Bel çevrem 90 ve En Büyük Problemim Gögüsüm var Kadın göğüsü gibi Jinokomasti gibi
    6 aydır Polislere ÖzelFitnes Merkezine Gidiyorum ordaki adamın demesi şu
    30 dk koşu bandında kal ben bunun 20 dk 9 da kosuyorum 10 dk 7 de yürüyorum 50-100 arası mekik cekiyorum halterler var gögüs calıstırmak için uzanarak onlardan yapıyorum 20 kilo ile bide tahta var 1.5 m kadar onu sırtıma koyarak komando tarzı na benzer sağ sol yapıyorum filan adam bunları yap dedi geceleri 8 den sonra birşey yeme dedi bende dediğini yaptım yağları kestim margarin vb ekmek yiyorum ama kepek ekmegi cips kola yasak arada döner canım cekerse bu ve bu taktiklerle 2 haftada 70 den 67 lere düstüm aslında boy kilo orantım normal benle aynı boyda kiloda olan arklarımda bu sorunlar yok yag gögüs karın filan sizden bi yardım alayım istedim abilerim .:D

2. mehmetfatih

mehmetfatih Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    artvin
    1.72 boya göre biraz daha kilo vermelisin bence.. arkadaşlarınla kendini kıyaslaman yanlış herkesin biyolojik yapısı aynı olmaz.. programın güzel bence devam et sonuçlarını alırsın..

3. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    peki kaç kilo olmam lazım sorun olmamamsı için

Sayfayı Paylaş