sorularla dolu bir merhaba

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve taygunuzunay tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. taygunuzunay

taygunuzunay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    avcılar
    bu kilo verme ve spor işleriyle aram hiç iyi olmadı nedense birazda hayatımda herşeyi keyif amacı ile yaptığım için yaklaşık 2 aydır düzenli paten sürüyorum ilk başlarda zayıflatır amacı ile başlamıştım bu spora 118 kilo ile başladım paten sürmeye sonrasında bir urban sevdası tuttu yani akan trafikte caddelerde paten kayma diye adlandırılabilir sık sık tvlerde haberlere konu oluyoruz zaten işe eve gezmeye bile giderken patenle gider oldum avcılardan bakırköye gidicem kendi kendime yarım saat daha erken cıkar patenle giderim demeye başladım 2 ayda 10 kilo verdim patenle şimdi sorum şu bu paten sürme işini lcarnitin cla gibi gıdalarla desteklesem kilo vermemi hızlandırırmı acaba ? diyet işine pek giremiyorum yemek yemediğim yada azalttığım zaman aşırı güçsüz düşüyorum gerci yediklerim gün içinde öyle sabah 2 poğça sabah 9dan öğlen 12 ye kadar 2 lt ice tea mutlaka bitmiş olur 12de yemek vakti yarım ekmek köfte yada 2 lahmacun tarzı malum iş durumları falan akşamda ya 1 tabak makarna patene indiysem hiç yemeden yatarım bu tarzda bi fikirde sizden lütfen bu durumda boy173 kilo şuanda 108 yaş 24

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Abi malesef sadece l carnitin ile olucak is degil mutlaka duzenli beslenme gerek diyet gerek.diyet dedigim ac kalmak degil bol et yumurta balik yesillik ve ara ogunlerde kuruyemis vs..l carnitin icip pogaca yerseniz ice tea icerseniz olmaz malesef diye düşünüyorum. Tabi soyle soyleyenlerde var gunluk kalori ihtiyacindan eksi 500 kalori al ne yersen kilo verirsin boyle biseyde var bi deneyebilirsiniz

Sayfayı Paylaş