sorulara bir bakabilir misiniz...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve AngryHun tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    meraba.sizlere bir sorum olacaktı bana yardım edebileceğinizi düşünüyorum.kollarımda mr da bile belli olmayan ödem benzeri bulgu bulunmuştu yaklaşık 6 ay oldu doktor glukosamin verdi ve şu anda ağrılarım yok denecek kadar az fakat kreatin ve glutamin kullanma ödemi tetikleyebilir dedi fakat o anda aklıma gelmeyen soru şimdi geldi glukosamin&kondroitin eklemlerde su tutarken sorun yokta kreatin&glutamin kaslarda su tutarken mi sorun var gerçekten tetikler mi ödemi veya tek sorun birinin eklemde diğerinin kasta su tutması mı veya başka sebebleri mi var.buna lütfen açıklık getirebilir misiniz..
    diğer bir sorumda uzun zamandır ulnar sinirde sürekli bir hafif yanma hissi var dirseğimden elime olan kısmın iç tarafında oluyor bu his fakat bu yer 4-5 cm uzunluğunda yani parmaklarımda falan herhangi bir sorun yok peki o zaman sorun nerde ulnar olsa kolumun komple yanması gerekiyor sanırım ve kolda ulnardan başka bir sinir sistemide yok bildiğim kadarıyla bunada bir açıklık getirir misiniz..
    (doktora başvur diyenler için söylüyorum ben defalarca İstanbul Çapa Spor Anabilim Dalı ' na gittim fakat ordaki doktorlar bile bişey bulamadılar)
    Teşekkürler.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş