Sorularıma Cevap Alamıyorum

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve wrestler tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Şimdi bile linkini verebileceğim,hatırladığım birkaç konuyla ilgili sorularım var. Fakat bunlara cevap gelmedi. Sorular; bu konuda bilgili kişiler tarafından cevaplanabilecek sorular diye düşünüyorum.
    -Art niyet olduğunu zannetmiyorum ama cevapta alamıyorum. Bu da forumun verimliliğini azaltıyor. Sayfaları dolaşırken (özellikle co-mod,mod,admin ve özel üyeler) daha dikkatli olunmasını rica ediyorum..
    -Yanlış anlaşılmak istememekle beraber,yapıcı olduğunu düşündüğüm bir eleştirim var;bazı yöneticilerimizin konulara yardım içerikli,bilgilendirici mesajlardan daha çok ''kuralları okuyunuz'' şeklinde mesaj attıklarını görüyorum. Tabiiki forumun kuralları var ve bunlara uyulmak ,birileri de uymayanları uyarmak zorunda. Ama yönetimde olmanın tek sorumluluğu bu değil.
    -Umarım düşüncelerimde yanlış anlaşılmamışımdır...
    -Bahsettiğim soruların linkleri burada (bunlar sadece hatırlayabildiklerim);
    *https://www.bodyforumtr.com/vbforum/st_g_s_nas_l-t4084p2.html *https://www.bodyforumtr.com/vbforum/omuzlar_n_geni_lemesi_kemiklerin-t2848p3.html
    *https://www.bodyforumtr.com/vbforum/alt_g_s-t4720p3.html
    -İyi günler...

Son düzenleme: 5 Aralık 2007
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Wrestler bahsettiğin konuyu seni yanlış yönlendirenlere yöneltmen gerekirdi..
    mesela üst göğüs ile ilgili konuda kafan benden dolayı karışmış..ben o başlıkta bunu farketmemiştim..bunu bana pm ile bildirseydin olayı açıpa kavuştururduk..şimdi ben o başlığı güncelledim ve resimle izah ettim..
    diğer konularda da kafanı karıştıran yazılar kime aitse onlarla irtibata geçmen daha iyi olurdu eğer başlıkta açıklama gelmiyorsa..

Yöneticiler her konuda bilgi sahibi olacak diye bir kaide yok..yani bunun yönetimle çokta bağlantısı yok..çözüm yukarda anlattığım şekilde..
    ben kendi yöntemimi söyleyim..bilmediğim konu olduğunda o kişi googleda arama zahmetine girmemişse googleda ara demem..onun yerine ben ararım ve forumdaki bilgi veritabanı artmış ve o kişide bilgilenmiş olur..

bazı konularda sadece foruma bağlı kalmayın..yinede sağlamasını uluslar arası sitelerden yapın..çünkü her başlıktaki tartışmaya bilgili arkadaşlar dahil olamayabiliyor onların yerine acemi ve bilgisinden emin olmayanlar müdahil oluyor..yönetim olarak elimizden geldiği kadar yanlış bilgilendirmeye set çekmeye çalışıyoruz ama yinede gözden kaçanlar olabiliyor..sizlerde bunu araştırıp aksini ispatlayarak forumdaki bilgileri güncel ve doğru tutmaya gayret etmelisiniz..
    Bilginin kaynağı sadece yönetim değil 12000 tane üyedir..herkese düşen görevler var..

edit : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/alt_g_s-t4720p3.html güncellendi..

FleXoR ve saydam bunu beğendi.
  3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    ö.m yoluyla çoğu kuralları okuyun kelimesinin akasına saklandığımızı söylemekte oysaki vereceğimiz cevaplar verildiği için bunu demekteyiz bunun arkasına saklansaydık bilmediğimizi cevaplamamak yerine google hocalığı yaparak teşekkür seviyemizi arttırabilirdik.

4. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    siteyle ilgili bikaç görüşte benden. sıtelerın forum bolumlerı bılgı paylasımı ıcın olsada bazı arkadasların bunun suyunun cıkardıgı asıkar. nasılmı? herkes her canı ıstedıgınde ve her sorusunda baslık acarsa bunun onune gecılmez ve forumda kırlılık yaratırkı buda arastırarak okuyarak bıseyler ogrenmek ısteyen ınsanların zamanını bosa gecırmesıne sebep olur. bu forumdada bolca ornek var bu sekılde. adam 5 mesaj yazmıs 4 tanesı yeni baslık vb. bu durum benım ıcınde gecerlı bb ıle ılgılı bır konu arastımak ıcın arama yaptıgımda okadar cok baslık cıkıyorkı karsıma hepsını okumaya ne zamanım yetıyor ne de fırsatım oluyor. benım elestırım ıse su; ben bu bılıncle hareket edıyorum yanı soruma en uygun baslıgı arastırıyor ve ona yazıyorum ama cevap ya cok geç gelıyor yada kısadan kestırılıyor. e o zaman ınsanların baslık acsam cok daha sağlam ve hızlı bılgılendırılırım dıye dusulmesı normal bı hal alıyor. sonundada aynı ıcerıkte bin tane baslık acıyor özellıkle yenı baslayanlar. ikinci bir konuda msjın uzunluğu. sıtedekı tecrubelerımden genelde kısa bı soru sordugumda cevabı daha hızlı gelıyor ama msjı uzun tuttugumda sanırım okumaya üşeniliyor o yuzden ya hıc cvp gelmıyor yada coook gec 2 kelımelık bı cevap. bı msjı uzun yazmamın tek sebebı o msjda kendımı(fiziki özellıkler), bb ye bakısım, amacım, ıstegım, gayem vsvs tum bunları ayrıntılarıyla vererek soruma muhatab olan kısıye tumbılgılerı aynı andan vermek ve onada kolaylık saglamak. yoksa muhabbet kac kılosun kac yıldır yapıyorsun falan fılan dıye soru cevaba donuyorkı buda zaman kaybettırmesının yanında o konu baslıgının akıcılıgı engellıyor. yanı demem o kı uzun msjlar okunmaya usenılmesın, kımseye zamanınızı bana ayırın demek gıbı bı luksum yok tabıkıı herkesın kendıne gore ısı gucu var. ama zaman yarattıgınız bı anda yazılanlar uzunda olsa okursanız emın olun kısa kısa yazısmaktan daha az zamanınızı alacak...

saygılar..........

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    arkadaşlar bazende bu cevapların gecikmesi veya gelmemesi direk sorunun saçmalığı ile alakalı.benim cevap verdiğim zaman kendimi aptal hissettiğim oluyor bazen.aslında soran kişinin olması lazım ve başlığı açmadan önce gereklimi diye geçmişi gozden geçirmesi lazım.bu yazım wrestlerin soruları ile alakalı değil,yanlış anlaşılmasın fakat son zamanlarda gercekten revaçta olmaya başladı bu tarz sorular.

Sayfayı Paylaş