Soru

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve OVERCOME tarafından 12 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Merhabalar , forumla ilgisi oldugundan yazmak istiyorum ..

Ben bazen incirlikten malzemeler alırım , çıkartırım .. Elime çok çeşitli supplementler geciyor .

Şuanda hydroxycut hardcore gecti ve bunu kullanmaya başladım .. Daha öncede xenadrine hardcore ve hydroxycut ( beyaz kutu ) ve protein tozu gecti ..

Xenadrine ve hydroxycut ikisinide kullandım yaklaşık ikiside % 70 dolu durumda .

Hatta böyle bircok üründe cıkabiliyor creatin , whey protein ..

Amacım kesinlikle ticaret deildir .. Suanda bende kullanmadıgım fakat çok çok ucuza kullanmak isteyen birisine verebilecegim bi kac ürün var ve bunu bu forumda nereye yazacagıma dair bi yer bulamadım ..

Hydroxycut Fat loss support Formula
    Xenadrine Hardcore
    Prolab Cuts II

bunları kullanmıyorum eger kullanmak isteyen varsa resim de cekebilirim ve cüzi bi fiyata veririm . son kullanma tarihleri 2008 / 10

Forum kurallarına aykırı yazmamısımdır umarım ..

Koolay gelsin.

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    aslında forumda suplament satışının yasak olduguna dair gecenlerde bir yazı vardı fakat benim görüşüm forum olarak sporculara maliyeti ucuz suplament desteği sağlayıp katkıda bulunmak için bu türden yaklaşımlar gerekli.tabiki bu satışlar haddini aşıp tamamen ticari konuma sokulmamalı fakat kontrollü olarak bu türden bir yaklaşımı yönetimin desteklemesini isterim ben.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bizde bunu cok istiyoruz guardbody ama internet ortaminda kime guvenebilecegini bilmek zor,ayrica mevcut uyelerde bu sorunla karsilasmadigimizi farzet,yeni uyelerli nasiltakip edicez?sahte urun,tarihi gecmis urun....

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    aslında özellikle satış yapmak için gelen kişi engellemesi veya takibi kolay.bu türden kişiler katılım yapmak yerine direk dogrudan satışı tercih edecektir.olası aksi durumlara karşıda site yönetimi zaten mesul bırakılamaz.bu satıştan site kar amacı gütmediği sürece herkes kendinden mesuldür.işi ticarete dökme anlamında yaklaşımlar engellenebilir daha öncede dediğim gibi ama overcome gibi forumda zaten paylaşım içerisinde olan biri elindeki fazladan kaynağı sunuyorsa bence aynı türden yaklaşımlar belli kıstaslar altında desteklenebilir.yinede son söz yönetimin tabi.

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    guardbody,inan dedigin kolay birsey degil,foruma kayitli 10.000 kisi var ve hergün sayi artiyor.
    mesajlarimi konrol edelim,yanliş yönlendirmeleri mi düzeltelim derken zaten cok vaktimiz gidiyor,birde bunla ugrasmak bizi tüm gün forumda tutar,tabi bu da cok zor bir durum.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tabi işin birde o yönü var.ben daha çok işe alıcı vasfı ile baktığım için madalyonun diğer yüzü belkide bu yüzden kolay göründü.herkesin işi zor bu durumda.kolay gelsin

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    cok tesekkurler anlayisin icin.keske kotu niyetli kisiler olmasa bizde bunlari yerine getirebilsek,bakarsiniz ilerde bir yol buluruz.

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    anlayisin icin sana da tesekkur ederim,suanda uye sayimiz 9.885, yani 115 eksik.bunu ana sayfada en altta gorebilirsin.

9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Biz bu konuyu cok konustuk, ama bunu kontrol etmenin imkani yok. Bir diger yani ise, bunu yaparsak site tamamen ticaret sitesine döner hic kimse sitedeki yazilari objektif gözle bakmaz. Hesapli ürünler olabilir ama ayni zamanda bir forum yok olup gider (Cok ciddiyim)

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Evet despoya katılıyorum çünkü her site kendi konsepti içinde kişilerin bakış açısıyla hareket ediyor mesela suplament satış sitesine giren kaç kişi suplamentle ilgili bilgileri dikkate almıştır yada orada yazan bilgilere göz atmıştır sadece yaptığı ürünü almak ve çıkmak

eğer aynı şey buradada olsaydı bugune kadar harcadığınız emeklerin kimse farkına varamayacaktı
    çok şükürki öyle olmadığımız için dikkate alındık ve tr de bu sporun büyümesine tüm ekip ve değerli ve bilgili üyelerimizle çok küçükte olsa bir katkıda bulunduk

Son düzenleme: 15 Temmuz 2007

Sayfayı Paylaş