Soru çik :( cevaplarinizi bekliyorum...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve spiritsoldier tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. spiritsoldier

spiritsoldier Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar.yaşım 19.boy 1.85. 13 ekim 2008 de fazla kilolarımdan şikayetim olduğu için body-fitness salonuna başladım.ilk başladığımda 99 kiloydum ve bugün (22 ocak 2009) tartıldığımda 85 kiloydum.yani baya bi zayıfladım.çevremdeki herkes bunu söylüyor be farkediyorum zaten :)
    şimdi size sorularım;

1)sizce çokmu hızlı verdim kiloyu?(ağır bir diyet uygulamadım,fazla fazla kaçamak yaptım :) )
    2)sporu bırakmak zorunda kalırsam kiloları hemen geri alırmıyım.yediğimie içtiğime dikkat edersem ne kadar alırım?
    3)geri almamak için neler yapmalıyım?
    4)evde çalışabilirmiyim.ne gibi hareketler yapmalıyım.ne gibi malzemeler gerek.bütçeye zarar vermeden en iyi aletleri nasıl alabilirim(malum öğrenciyiz :) :)

sorularımın cevaplarını alabilirsem çok memnun olurum arkadaşlar şimdiden teşekkürler ???

2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    sporda harcadigin enerjiyi baska bir aktivitede harcayabilirsen almazsin, baska bir secenek de diyeti degistirmek, daha az kalori almak yani

3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    brakınca muhtemelen kilo alırsın ne kadar alacağın sana bağlı tabi body yapmıyosun galba bunun için cannabisin dediği gibi kalori azaltırsan senin için daha iyi olur ama sporu brakmyı düşünmek başlı başına bi hata zaten ya bi hobi edin basket ftbol box gibi yada ne blim ftness i hobi edin

4. spiritsoldier

spiritsoldier Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    shownodese kardeşim.sporu elimden geldiği kadar yapmaya çalışacağım zaten.ama bırakmak zorunda kalırsam diyorum evde nasıl çalışırım.KOCAELİ de habeş spor salonuna gidiyorum ve fiyatlar 70 ytl oldu yani beni zorlayacak.

5. spiritsoldier

spiritsoldier Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu cevap verecek olan :S

6. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
  7. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ne diyosun ya habeşe o para verilmez sen bilirsin ama orası o parayı etmez vay be birden nasıl artar o kadar ya alt tarı habeş işte

8. spiritsoldier

spiritsoldier Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    55 ytl normal aylık

+

15 ytl dolap kirası(kiralamak zorundayım)

Sayfayı Paylaş