Sordugum supplementler hakkinda yorumlariniz.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve uzerg tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Herkeze iyi geceler 3 5 sorum olucakti supplementler hakinda uzatmadan soruyorum...

1)- glutamin kullanimi nasil olmalidir ve gercekten fayda saglar mi yoksa iyi beslenen biriysek kullanmak gereksiz midir ekstra fayda saglamaz mi ?

2)- taurin kullanmak gercekten performans artisina etkiliyor mu ya da ne derece etkili oluyor kullanmis iseniz tavsiye eder misiniz ?

3)- bulk donemi bitisiyle birlikte bcaa carnitine ve cla kombinesi nasildir ?

4)-bu konuyla pek alakali degil ama baska yerde konu bollugu yapmiyim dedim kisa bi cevap versenizde olur mart basi gibi definasyona girmek erken midir yoksa normal midir ?
    Herkeze tesekkurler simdiden...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Konu guncel...

3. Dropset

Dropset Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Glutamine definasyon döneminde şarttır tabi gerçek bir bulktan çıkıp sert bir definasyona giren için söylüyorum. Ant. sonra ve gece yatmadan öneririm.

Taurine performansı etkiler. Özellikle mental odaklanmayı sağlar uzun definasyon antremanları boyunca ama çok abartılı bir etki bekleme.

Son soru diğer sorulara göre biraz farklı bir seviye sen ne seviyedesin iyi bir bulk geçirdinmi ilk kezmi definasyon yapıcaksın bu spordaki tecrüben ne ve foto görmeden cevaplayamam.

4. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Cevap yazdigin icin cok tesekkur ederim oncelikle .bulktan cikip definasyona girmeyi dusunuyorum nisan ayi basinda tam bi yil olucak duzenli antrenmanlara baslayali. ondan oncesinde boluk porcuk bi iki yillik tecrubem var ama vg yapmis sayilmam o aralar cunku lyssiydi ygssiydi suydu buydu cok ara verdim.bu Sonbahar ve ozellikle kis boyu iyi bir program uyguladim gerek beslenme gerek supplement yonunden duzenli de antrenman yaptim ama biraz fazla kilo aldim sanki vucut yag oranim yuzde 23 24 civari oldu cok asiri yedim ama sikayetci olmadim yaza dogru vericem diye.yaklasik bi 9 10 kilo yag kaybetmem lazim.bunun icinde 2 aylik bi program hazirladim kendime beslenme ve idman acisindan ama merak ettigim konu mart ayi erken mi olur yoksa nisan basi mi baslamaliyim ? Halihazirda fotom yok ama anlattiklarim yeteri kadar aciklayici olmustur diye tahmin ediyorum abicim tekrar tesekkurler...

Sayfayı Paylaş