Sony Ericsson M600i Cep Telefonu

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve wolveron2 tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Arkadaşlar ürün 10 günlük telefondur.Çizik dahi yoktur..fotoları kendim çektim.Garntisi yoktur.Kayıtlı telefondur..Dokunmatik ekran pda telefon..tr de 600-650 vivarı satışı vardır.240 ytl civarı hemen satacağım bana özelden ulaşabilirsiniz..

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-ericsson-m600i-fiyati,006392.html

Şıklığın bilincinde olan profesyoneller için ince, dokunmatik ekranlı telefon.

M600i'de, dost ve iş arkadaşlarınızla her gün, her yoldan iletişiminizi sürdürmek için gereken her şey var. Güvenli push e-posta, Internet ve şirket intraneti erişimi sağlar. M600i telefonunuzla Web'de dolaşırken bile arama yapabilir ve alabilirsiniz. M600i gerçek bir çok görevli 3G cihazdır. E-posta gönderip alabilir, ekleri düzenleyip yeniden gönderebilir ve yakınlarda uyumlu bir yazıcı varsa, ekli belgeleri yazdırabilirsiniz.

Dokunmatik ekranın kullanımı son derece kolaydır. Bir uygulamayı açmak için M600i masaüstündeki herhangi bir fonksiyon simgesine dokunun.

M600i, Symbian işletim sistemli bir cihazdır. Bu da gezinme, yolculuk ve ajanda yenilikleri dahil, telefonunuza uygulamalar ve kullanışlı araçlar eklemenize olanak verir

Diğer Özellikler

Ajanda,Alarm,Dosya yöneticisi,Görevler,Hesap Makinesi,Hoparlör,Kartvizit değişimi,Kayıtlar,Konferans görüşme,Kronometre,PIM Senkronizasyonu,Symbian OS,Telefon rehberi,Zaman Sayacı,3G,Bluetooth,GPRS,Hızlı port,Kızılötesi,PC Senkronizasyonu,UMTS,USB desteği,USB geniş depolama,Bluetooth Stereo (A2DP),3B oyunlar,Java,Mega Bass (Sony Corporation'ın ticari markasıdır),Melodi besteleyici/MIDI (Müzik DJ),Melodiler (MP3/AAC),Multimedya Çalar,Online İçerik,PlayNow,Uçuş modu,Yüklü Oyunlar

resim upload

Sayfayı Paylaş