sonunda olacağı buydu!!!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve captctlk tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    iki gün önce yaşadığım bi olayı sizinle paylaşmak istedim

okulumda sevilen bir öğrenciyim. kiloluydum benimle hep dalga geçerlerdi

aldırmazdım. vg sporuna başladığımdan beri okulumdaki bazı serseri tipler beni (ağa mı oldun- sen kimsin - senin gücün bize yetermi ) gibilerinden bir takım kötü sözler söylemeye başladılar.bu tam 1 ay boyunca devam etti. dün beni okul çıkışında tenha bir yerde dövmek için sıkıştırdılar. yine bişey yapmadım. içlerinde sevdiğim kızın sevgiliside vardı. o bana kızla ilgili bişeyler demeye başlayınca gözüm döndü. hiç bişey hatırlamıyorum 3 kişiye saldırdım 2 sini hastaneye kaldırmışlar. polisler zor ayırdı bizi.4 saat ifade verdim polise.

şimdi size soruyorum . olacağı bu muydu ? ben haklı değil miyim.

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yani kendini savunmuşsun tabikide de sevdiğim kızın sevgilisi ne demek yani sanane adam istediğni der kız için senle ne alakası varki kızın

dediğn gibi sevdiğn kızın sevgilisi o :)

bu arada o kızı sevmeyi brak artık olabilecek olan olayıda berbat emişin kızın senle işi olmaz artık

bidaha da kavga etme bu spor dövüş sporu değil ki kavga asla iyi bir şey değil bidaha yapma bu tarz şeyler

ne derseler desinler bulaşma en güzeli de budur

alperkara ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18

zaten bana kız benim gibilerinden bişeyler dedi.
    ama bir bakıma mutluyum . onun için beni terk eden kız suratını toplar artık.

ve bu benim hayatım boyunca yaşadığım ilk kavgamdı.:p

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Sonra videoyu izleyen başka bir 3 lü grup gelirdi yiyosa bizide döv diye :D

wallcroft9'69, Hymenalos, Body06 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Hastanelik etmişsin adamları. İyi de olmuş en uyuz olduğum olaydır. Bir kişiyi grup olarak sıkıştırmak.

Bulaşmamak en iyisi bu tiplere.

Body06 bunu beğendi.
  6. gkrt_07

gkrt_07 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Çok iyi ya :D Wallahi yerinde olsam acayip sevinirdim.

Şahsen böyle bi olay yaşadım, kız mevzusu değildi.
    etten püften mi derler, nasıl diyolar bilmiyorum ama o türden :)
    mahallenin kabadayıları diye geçinen çubuk kraker gibi kolları olan tipler :D

konuyu es geçiyorum pek uzatmıcam.
    arkadasla oturuyoruz kapıda.
    1i önde 2si arkada 3 kişi geldi, sen bizim kardeşimizi dövmüşsün falan afra tafra yapıyor.
    olayda tam komedi, çocuk küfür ediyo (küçük bi oğlan) bizim mahalleden, yaşı küçük te değil liseye falan gidiyo oyun gibi geliyo tabi onlara :D
    gittim kolunu tuttum , sıkmadım bile aglamaya basladı :D sen görüceksin dedi bunları cagırmıs internet cafeden :D

aradan 5 dk sonra geldiler, yahu yok öyle bşy gidin basımdan falan dıyorum yok anlamıyor sen bızım kardesımızı dovmusssun dıyo ki kardeşi falan değil, uzaktan akraba bile değil :D
    yahu gıdın basımı derde sokmayın dıyorum, yok anlamıyor mubarek papagan gıbı :D
    en sonunda artık dayanamadım eeee yaptıysam ne olcak dedim, o noktaya geldi iş, baska kaçarı yok.
    kafanı kırcam dedi, anam güldüm kendi kendime, ben merdivende oturuyordum 4 basamaklı bına gırışı, ayaga kalktım kolumu sıyırdım, merdivenleri usulca inerken yumrugu sagdan yapıstırdım cocuk 2.80 yerde :D
    arkadasım o esnada kilitlendi zaten, kenarda izliyor biraz ödlektir hiç bulaşmadı kavgaya korkudan kitlendi kaldı :D
    kafamı kaldırdım yanındakı cocuklardan bırı tam gerildi yumruk atmaya kalktı, onu gordum. sol elimle tuttum sağ elimle takır takır çalışıyorum surata :D
    yerdeki cocuk kalktı arkadan vurmaya calısıyor ama nafile hisseden kim dedim ya cubuk kraker gibi kollları var :D
    3. cocuk olaya pek bulasmadı tabi bu olaylar yasanınca, ayırmaya gırdı araya ben farklı anladım tabı elımdekının pılı bıttı tabi bıraktım yere 3. çocuga pata küte :D

sesten dolayı herkes camda tabi :D

A1 Kick Box mücadelesi segrediyorlar sanki havası var.
    Mahallenın berberi çıktı ayırdı.

Kavga sonunda 3 çocukta hoşaf oldu, ben omzumu silkeliyorum falan cok mutlu olmustum ama arkadan yediğim yumruklar falan vardı ama yüzüm hala gülüyordu :D
    Ön taraf saglam kaldı, 3 çocugunda suratına çalıstım hepsi pert :D

gömlekleri tişörtleri paramparça :)

7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    yav bizim sitemizin jet lee'leri, rockyleri,cüneyt arkınları ne kadar çok yav :)

gardaş o zaman bir angaralı gardaşınız olarak bir anımı da ben paylşamk isterin sizlerlen...

şimdi gardaş, ben, sato, ercan,zenci atatürk orman çitline mangala gidiyoz gardaş,neyse çaylar demlenio,paaçaalar yeniyö, dereyaana yumurdalar falan derkene uzahtan 3 tene bebe belirdi, birisi bizim ercanın sevdiği kızın sevgilisinin gaynı,diğeri kızın sevgilisinin kayınçosunun damadı,diğeri de kızın sevgilisinin emmoğlu neyse dediler bizim ercana olum dediler gızın peşini bırah yohsa agzını burnunu gırarız dediler ben hemen atladım laaan nere gırıyonuz .........mun bebeleri dedim, gardaş adama balyozu bi goydum yere saplandı adam,sonra dediler bi otobüs adam getirtip sizi vuracaz oglum diye,neyse gardaş 2 saat sonra tabi ben mangala geçtim artık bi yandan da elvan dalton çaliiöö dolarım gobrayı boynuna die,neyse gardaş bir otobüs adam geldiler,ben tabi bi ara kendimi gaybettim(her kavga anlatan bu cümleyi kurmassa olmaz :D) bi yandan mangalı yahıyöm bi yandan adamları dövüom bi yandan da angara havası oynuyom,neyse gardaş en son 8 kişi hastanelik oldu,5 kişi elvan daltonun gobraya yakalandı,geri galanlar da gaçtılar, sora bi bahtım zabıtalar geliöö,gardaş hemen topukladıh ama bizim zenci şişgo olduundan gaçamadı zabıtaların eline düştü, gerisini hatırlamıom haydin allaha emanet olung...

karakayaysf, Prometheus676, Swager ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  8. christiano

christiano Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Size kesinlikle katılıyorum,çok haklısınız, yalnız yanlış yönlendirmeye sebebiyet vermemesi açısından yazınızda bir düzeltme yapmak istiyorum. " bu spor dövüş sporu değil" demişsiniz ,genç arkadaşımızın yaptığı spor vücut geliştirme değil dövüş sporu olsa ve eğitimi alınmış olsa bile dışarıda kullanılması kesinlikle yasaktır,kişiliğe ve sportmenliğe aykırıdır.Eğitimi alınmış her sporun yeri kendi salonu veya alanıdır. Amacının dışına çıkılmamalıdır. Benim amacım asla şahsınızı eleştirmek değildir,yanlış anlamayın.Sadece kanı kaynayan genç arkadaşları bildiğim ve öğrendiğim kadarıyla bilgilendirmektir.
    Efendilik her zaman 1 adım öne çıkar,böyle durumda ilk etapta kolluk kuvvetlerine haber verilmeli ama haber verilmesine rağmen durum kaçınılmazsa kendinizi savunmalısınız. Bir daha böyle bir durum olmaz inşallah ama olursa da polisi arayın ki 4 saat ifade verip bir de suçlu duruma düşmeyesiniz.
    Çok geçmiş olsun.

Son düzenleme: 18 Nisan 2012
    Danny Boy bunu beğendi.
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @speedtouch geceleri sevgilim rahatsız oluyor diye pc yi alıp alt kata iniyorum bu akşamda yaptım tabiki aynısını senin yazını okudum bastım kahkahı hahahahahah :)

kız bile indi ne oluyor diye dedim oku koptuk ya beraber :)

çok teşekkürler hele elvan dalton kısmı süper hahahahaahah :)

Azi ve speedtouch bunu beğendi.
  10. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Ben hep diyorum bu forum insanlarin gercek hayatta olmadiklari karakterlere burundukleri mekan. Bir nevi tatmin ediyorlar kendilerini. Ornegi cok bu forumda.
    Bunun ana nedeni kendine guvensizlik, cocukluktan bastirilmis duygular kisaca eziklik.:) He deyip gececeksin bunlara

Danny Boy, Azi ve speedtouch bunu beğendi.
  11. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VB3uH78K5fE[/youtube]

Hymenalos, Azi ve speedtouch bunu beğendi.
  12. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

çocukluktan bastırılmış duygular da var ama bu tarz vakaya nadir rastladım ben,daha ziyade ergenlik safhasının bitmemiş olanlarda rastladığım bir durum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:04 ----------

ahahaha ben de bu videoya koptum işte :D

Danny Boy bunu beğendi.
  13. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çocukluk ergenlik çağlarında kavga etmek iyi bir halt sanılır yahu öğrencinin görevi ders çalışmak yüksek not almak değilmidir ben mi yalnış biliyorum kendi okulumdada öyleydi bi bakıyorum bir taraf kavga meraklısı öteki taraf kız arkadaş meraklısı serseri takımına uymayacaksın istediğini söylesin sözle bir şey olmaz kavga son seçenek olmalı ayrıca defalarca yazıldı kavgada herşey olabilir siz ucuz kurtulmuşsunuz belki herkesi dövecek gücün vardır ters bir hareket yaparsın hayati bölgelerine denk gelir karşındaki insana aşırı zarar verirsin sonra git ceza evinde yat artık yumruktan önce bıçak çekiliyor heleki ergen yaştakiler bu işin sonunu pek düşünmüyorlar anında saplar bıçağı düşer kalırsın sonra hastane en kötüsü mezarlık birde artık dayak yiyen yediği ile kalmıyor topluyor eşi dostu akrabayı 1 kişinin üzerine yürüyor yada siz sokakta yüyürken sırtına bıçağı saplar vs şeyler bunlardan hiç mi haberiniz yok kavga son çare olmalı zaten çevremi ve gittiğim yerleri ona göre belirliyorum onun için başım belaya girmiyor ha trafikte bazen sinirlendiren oluyor ama onlara uymuyorum çünkü her zaman kavgalar ucuz atlatılmıyor geleceğimi düşünmem gerek

speedtouch, YandımAli ve Danny Boy bunu beğendi.
  14. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    aynen devir değişti önceden kavganında bi delikanlılığı vardı adam gibi kavga edilirdi şimdi sokaklar anında bıcağı saplayan 1 kisiyi 10 kisi sıkıstıranlarla dolu en iyisi hiç uğraşmamak ayrıca vurduğunuz bir yer hayati bölgesine gelirse işte o zaman sizin için çok kötü olur ben ucuz atlattım bu olayı vurduğum birisinin gözünün kılcar damarları zedelenmişti biraz daha sert kaçsaydı gözünde ömür boyu sakatlık meydana gelicekti tabi bizde ayvayı yiyecektik anında dediğim gibi bu sizinde başınıza gelebilir yaşıtımdakiler kavgayı iyi bir olay olarak görüyor kızlara hava atmak vs. için bunların örneğide çok var heryerde gençlik nereye gidiyor

15. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    rockybalboa7 olacaklar anlatmış zaten.Daha bugün birilerine giricektim okulda kalabalık olunca en pısırığı bile aslan kesiliyo zorda olsa tuttum kendimi.Pişman oluyorum bazen niye dalmadım diye ama sonra düşününce en iyisini yaptın diyorum.

2157, Body06 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    gec kalinms bi olay

17. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    ulan bı kiside dayak yediği anıyı anlatsın :)

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=U9RhHs5OLT8&feature=related[/YOUTUBE]

Sayfayı Paylaş